Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar efsanevi aktörün kaybının yasını tutuyor Sean Connery , 31 Ekim'de 90 yaşında hayata gözlerini yumdu. Muhteşem Akdeniz villası. TopTenRealEstateDeals.com Raporlar şu anda 33,87 milyon dolarlık bir fiyatla piyasada. Bu, OG James Bond aktörünün ekrandaki alter egosu kadar sofistike ve rafine olduğunu kanıtlıyor.

Joanna lässt sich scheiden

Connery’nin Multimillion Dollar Akdeniz Kaçamağı

Marsilya ve denizin panoramik manzarasına sahip bir uçurumun tepesinde yer alan bu beş yatak odalı, beş banyolu malikane, Güney Fransa'da 1,24 dönümlük bir arazide yer almaktadır. 1920'lerin çarpıcı taş mimarisine sahip olan binada beş kat, bir asansör ve muhteşem bir çatı terasının yanı sıra pastoral manzarayı seyredebileceğiniz çok sayıda balkon ve veranda vardır.Deniz manzaralı villanın dış görüntüsü

Şövalye-Frank

Ana girişe ve garaja giden çiçekli araba yoluna bakan villanın dış görüntüsü

Şövalye-Frank

İçeride, muhteşem köşk, krallara yakışır bir saray gibi görünüyor. Geniş planlı parke ve mermer zeminler ve büyük bir salon giriş yolu, ayrıca evin her yerinde tavandan tabana pencereler vardır. Üst düzey ana süit, kadın ve erkek banyoları ve özel balkona sahipken, zarif yemek odası ve büyük mutfak pitoresk bir bahçe terasına açılmaktadır.

Giriş fuayesi

Şövalye-Frank

Ana banyo

Şövalye-Frank

mein 600 Pfund Leben Bernstein jetzt

Promenade des Anglais ve Eski Liman manzaralı açık havuzun yanı sıra duşlar ve giyinme alanları içeren bir spor salonu ve kapalı havuz da mevcuttur.

Ev spor salonu

Şövalye-Frank

Denize bakan havuz

Şövalye-Frank

Diğer önemli unsurlar arasında doğal yürüyüş yolları, birden fazla açık hava yemek alanı ve ana katta bir aile odası ve mini mutfak bulunmaktadır.

Manzaralı yürüyüş yolu

Şövalye-Frank

Açık yemek alanı

Şövalye-Frank

ist Garth Brooks und Trisha Yearwood geschieden

Gerçek Bir James Bond Kaçamağı

Yerel halkın genellikle 'Sean'ın yeri' olarak adlandırdığı Connery’nin eski evi, deniz kıyısındaki ihtişamından daha fazlasıyla tanınmaya başladı. 1980'lerin başında, oyuncu mülkün Bond filminin birkaç sahnesinde yer almasına izin verdiğinde sanat hayatı taklit etti. Bir daha asla 'Asla' deme, Nice ve Monako'da çekildi. Bildirildiğine göre, filmin başlığı, Connery'nin 1971'de yaptığı ve 'bir daha asla' rolünü oynamayacağı beyanına atıfta bulunuyor. James Bond .

Aşağıdaki videoda Sir Sean Connery’nin seçkin Fransız villalarından daha fazlasına bir göz atın!