Are Scott Disick ve Sofia Richie gizlice mi ayrıldı? Bu iddia, bu hafta bir tabloid tarafından öne sürülüyor, ancak bu tamamen yanlış. Dedikoducu Polis gerçeği biliyor.

Göre Star , gerçeklik yıldızı ve model gizli olarak ayrıldı, ancak henüz duyurmadı. Sözde 'içeriden' bir rapor 'Şu anda yüzünü kurtarıyorlar' ve Richie'nin 'sonunda uzaklaştığı için rahatladığını' ekliyor. Kaynak, sözde ayrılığı Richie’nin kariyerine odaklanmasına ve Disick’in 'kontrol eden' ve 'kıskanç' davranışına bağlar. Şüpheli habercisi, Richie'nin 'Scott'ın onaylamadığı şekillerde kendini ifade etmek istediğini' iddia ediyor.İlişkilerinin sona erdiği iddia edilen kaynak devam ettiğinden, Disick, Richie'yi kendisine geri dönmeye ikna etmeye odaklanır. Öte yandan, 'ilerlemekten heyecan duyuyor'. Tabloid, çifte 'yakın' olanların, işleri yoluna koymanın bir 'mucize' olacağını söylediklerini ekliyor.

Tüm bu iddialarla ilgili tek sorun nedir? Richie ve Disick açıkça görülüyor ki hala beraberler. Dedikoducu Polis kayıtta konuşamayan, ancak hikayenin yanlış olduğunu bize garanti eden çifte yakın güvenilir bir kaynakla temasa geçti. Ve her halükarda, magazin gazetesinin iddiası o kadar zayıf ve temelsizdir ki, en ufak bir incelemeye bile maruz kalmaz.

Son iki hafta kadar yakın bir zamanda, Richie ve Disick'in tonlarca PDA yaptığı görüldü. 2017'den beri birlikte olan çift, Sevgililer Günü'nü birlikte kutladı Montecito restoranında bir randevu gecesi. Richie, sosyal medyada kendisi ve Disick'in birkaç fotoğrafını paylaştı. Modelin, daha önce ayrıldığı ve uzaklaştığı için rahatladığı bir adamla fotoğrafları paylaşması pek olası görünmüyor.

Geçen hafta, Disick, kız arkadaşı ve babası Lionel Richie'ye de katıldı. yeni denim serisi için bir lansman partisinde. Richie bir kez daha Instagram hikayesinde, bu sefer iki öpüşmenin yanı sıra 'aşkım' başlığıyla bir fotoğraf paylaştı. Açıkça, 'içeriden' ne olursa olsun Star Dinlemek, iddialarının herhangi bir gerçek olup olmadığını görmek için modelin sosyal medyasını kontrol etme zahmetine bile girmedi.

Elbette, Disick ve Richie, ilişkileriyle ilgili düzmece tabloid manşetlere yabancı değiller. Geçen Ekim, Star zıt söylentiyi buna iten başka bir hikaye yayınladı: Richie ve Disick evlenmeyi ve bir aile kurmayı planlıyorlardı. Yeni Yıl'a göre. Bir Disick temsilcisi, için tüm hikayeyi reddetti Dedikoducu Polis.

Wer gewinnt Ink Master Staffel 2

Aralıkta, Sıcaklık aynı şekilde iddia etti Kourtney Kardashian, eski sevgilisi ve Richie arasında yaklaşan bir ilişkiyi önlemek için 'adımlar atıyordu' . Dedikoducu Polis bunu da çürüttü. Disick, Kardashian ve Richie, Disick ve Kardashian’ın çocuklarıyla birlikte tatile çıkarak aslında çok iyi anlaşıyorlar.

Kaynaklar

  • Pasquini, Maria. 'Sofia Richie ve Scott Disick, Montecito'da Romantik Sevgililer Günü Yemeğinin Tadını Çıkarıyor.' People, 15 Şubat 2020.

  • Fishman, Elana. 'Sofia Richie, erkek arkadaşı Scott Disick, baba Lionel ile kot lansmanına katıldı.' Sayfa Altı, 21 Şubat 2020.

  • Matis, Griffin. 'Scott Disick, Sofia Richie Yeni Yıl Düğünü ve Bebeği Planlıyor mu?' Gossip Cop, 12 Ekim 2019.

  • Matis, Griffin. 'Kourtney Kardashian, Scott Disick'i ve Sofia Richie’nin Nişanını Durduruyor mu?' Gossip Cop, 3 Aralık 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.