Bir eski sevgilinin yeni biriyle bir araya geldiğini görmek asla kolay değildir. Bir tabloid hikayesinde, Scott Disick gördükten sonra 'kaynıyor' Kourtney Kardashian Blink-182 davulcusu ile devam edin Travis Barker . Dedikoducu Polis araştırır.

'Scott’ın Travis'e Öfkesi'

Göre Sıcaklık , 'a ile çıktıktan sonra dizi oyuncak çocuklar , ”Kardashian, uzun süredir arkadaşı Barker'a aşık oldu. 'Eğlenirken eski Scott Disick ... kaynıyor.' İçeriden biri, Disick'in 'Travis hayranı olmadığını ve onu büyük bir tehdit olarak gördüğünü' söylüyor. İki eski sevgilisi 2015'te ayrıldığından beri 'arkadaş canlısı ve aşırı derecede seksi' kaldı, bu yüzden Barker bu ilişkinin gerçek sonu anlamına gelebilir.İçeriden biri, Kardashian'ın 'Travis'i uzun yıllardır tanıdığını ve çocuklarının en iyi arkadaş olduklarını' söyledi, bu yüzden romantizm doğal olarak ortaya çıktı. Bu, 'Scott’ın hilesini gerçekten yükseltiyor.' Zaten 'Kourtney'e ondan uzak durmasını söyledi, ama ona bunun kendisini ilgilendirmediğini söyledi.'

Scott Disick Devam Etti

Bu parça, Disick'in Barker'ı hem sevmediğine hem de Kardashian ile yeniden bir araya gelme ümidine sarıldığına inanmanızı sağlardı. Bu sadece durum böyle değil. Disick ve Kardashian, ikisi üç çocuğunu birlikte büyütürken her zaman birbirlerinin hayatında olacaklar, bu yüzden sosyal medya paylaşımlarından da anlaşılacağı gibi, bu kadar yakın kalmaları harika.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Scott Disick (@letthelordbewithyou) tarafından paylaşılan bir gönderi

Hat einer der Freunde ein Date gegeben?

Bununla birlikte, zaten romantik bir şekilde devam etti. Gibi Dedikoducu Polis daha önce işaret etti, o randevulara gitmek ama şu anda bir ilişkisi yok. Disick için aynı şeyi yaparken Kardashian'a saldırmak oldukça ikiyüzlü olurdu.

Disick, Travis Barker'ı Seviyor

DIR-DİR! çok daha saygın bir kaynak Sıcaklık , bu hikayenin tam tersini bildirdi. Disick'in 'gerçekten' Kourtney için mutluyum ve çıkmalarına şaşırmadı. ' Ayrıca 'birkaç kez Travis'in yanında oldu ve harika bir adam olduğunu düşünüyor.' Bu kıskançlık hikayesi tamamen düzmece çünkü Disick hem Barker'ı seviyor hem de devam ediyor.

Sadece birkaç hafta önce bu tabloid, Kardashian'ın Disick'in çocuğuna hamile . Açıkçası, bu hikaye doğru değildi, ancak Kanye West'in hikayesinden çok daha az kafa karıştırıcıydı. kendini klonlamayı planlamak . Sıcaklık sadece ayak uyduramıyorum.

Bu tabloid, Disick ve Kardashian arasındaki yeniden birleşme söylentilerini körüklüyor. yıllardır şimdi ama ikisi birlikte değil. Barker ve Disick çok iyi anlaşıyorlar, bu yüzden bu hikaye düzmece. Bu kesinlikle Kardashianlar hakkında doğru haberler için okunacak bir dergi değil.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçeklik Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Samantha Lewis Tom Hanks Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.