Yaptı Scott Disick kız arkadaşa teklif Sofia Richie 21. doğum gününde? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve çiftin nişanlanmadığını teyit edebiliriz.

Star raporu Disick ve Richie'nin 'Gelecek Bay ve Bayan' etiketli bir resmi ile tamamladı. Çıkış, isimsiz bir kaynaktan şu sözlerle alıntı yapıyor: “Scott, doğum gününün sabahı tek dizinin üstüne çöktü ve ondan onunla evlenmesini istedi. Tabii ki evet dedi - ona deli oluyor. 'Çıkış ayrıca, Disick'in eski sevgilisi Kourtney Kardashian'ı üzmemek için ikisinin haberleri öncelikle kendilerine sakladıklarını iddia ediyor. Sözde bahşişçi, 'Onlar iyi arkadaşlar, ama yine de çocuklarının annesi,' diyor, 'onun için her zaman bir meşale taşıyacak.' Sözde 'içeriden' dergiler dışında bilen tek kişinin Richie'nin en iyi arkadaşı Kylie Jenner olduğu söyleniyor. 'Kylie, Kourt'un kendisinden sakladığını anlarsa çılgına döneceğini biliyor, ama Kylie arkadaşına ihanet etmek istemiyor.'

leonardo dicaprio und camila morrone

Dedikoducu Polis Hikayeyi Disick’in kampındaki bir kişi tarafından yayınladı ve bize bunun doğru olmadığını söyledi. Bu nişan, sadece Jenner'ın bildiği kadar çok gizliyse, bu 'içeriden' kim ve nasıl öğrendiler? Ek olarak, Disick ve Kardashian harika şartlarda ve kız arkadaşıyla iyi anlaşıyor. Haberleri ondan saklamak için hiçbir sebep olmayacaktı.

Daha sonra kayda değer Disick, Richie'ye doğum günü hediyesi olarak bir Aston Martin aldı. otomobilin fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı ve Disick'e “En İyi BF Ödülü” nü verdi. Ondan nişanlısı veya erkek arkadaşından daha fazlası olduğunu düşündüren daha ciddi bir terim olarak bahsetmedi. İkisi nişanlanırsa ve nişanlanırsa, bununla ilgili çarpıcı bir duyuru olmayacağına inanmak zor.

Sadece birkaç ay önce, Star yanlış iddia edildi Disick ve Richie bir bölünmeye gidiyordu çünkü o çocuk istiyordu ve o istemiyordu. Bu son makale bu sahte senaryodan bahsetmiyor. Gazetecinin ilişkileriyle ilgili hiçbir şeyden tamamen haberi olmadığı açık.

Derginin kardeş yayınları gerçekle aynı derecede kötü. Nisan içinde, TAMAM MI! yanlış bildirildi Disick ve Richie, Kardashian tarafından 'parçalanıyordu' . Kısa bir süre sonra, hakkında bir hikaye uydurmak için RadarOnline'ı aradık Kris Jenner, Disick'i Richie'ye 'kamera önünde' evlenme teklif etmesi için zorluyor. Bir doğum günü teklifi içeren bu son makale daha saçma.

Was sind die Haie wert?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.