Scott Disick her şeyi açıklayan bir kitap YAZMAKTIR. Kardaşyalılar 'Yanlış bir tabloid örtbas hikayesine rağmen sırlar. Dedikoducu Polis bu iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bize bunun tamamen doğru olmadığı söylendi.

Göre Yaşam tarzı Disick, Kourtney'den ayrıldığından beri Kardashian-Jenner klanına yabancılaşmış hissediyor ve şimdi kar için intikam almayı planlıyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Ailenin her bir üyesi hakkında bir bölüm yapacak ve perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini açıklayacak. Scott, onlar hakkındaki her sırrı biliyor ve milyonlar kazanmasına yardımcı olacak. 'Prizin şüpheli içeriden biri ekliyor: 'Eşcinsel bir Kardashian hakkında söylentiler var ve Scott rekoru düzeltecek. Aile üyelerini ve kayınpederlerini dışarıda bırakmak konusunda hiçbir sorunu yok. ' Magazin dergisinin şüpheli kaynağı Disick'in Kourtney'i 'ona sevgisi olmadığı' için aldattığını ve ayrıca Justin Bieber ile olan ilişkisinin ayrıntılarını açıklayacağını iddia ediyor.

Herzogin von Cambridge wieder schwanger

Yayının görünüşte sahte içeriden biri, Disick'in Kris Jenner ile ilgili bölümünün 'tüm kızlarını Botoks, dolgu ve plastik cerrahi yaptırmaya nasıl ittiğini' ve ayrıca 'son cerrahi adımı atarken [Caitlyn Jenner] hakkında duydukları şeyleri açıklayacağını' iddia etmeye devam ediyor. kadın olmak için. ' Ek olarak, 'kaynak', Disick'in '[Kim’in] evliliğinin ve boşanmalarının tüm kirli ayrıntılarını', Rob’un 'kontrolden çıkmış uyuşturucu kullanımı' nı ve Khloe'nin sözde kardeşinin uyuşturucu kullanmasını nasıl sağladığını anlatacağını iddia ediyor.

'Tüm Kardashian ve Jenner köprülerini yakacaksa ... hayatına hazır olduğundan emin olmak istiyor,' diyor tabloid, Disick'in 'bir milyon dolarlık avans artı film hakları ve kalıntılar' elde etme iddiasıyla ilgili 'içeriden'. 'Kaynak' ekliyor, 'Scott, kitabına dayanan bir Kardashian filminin çok başarılı olacağını düşünüyor.'

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın çok güvenilir bir kaynakla kontrol edildi, bu bize sadece Disick'in Kardashianlar hakkında her şeyi anlatmak için kesinlikle hiçbir planı olmadığını ve derginin tüm hikayesinin uydurma olduğunu garanti ediyor. Aslında, daha önce yakaladık Yaşam tarzı benzer şekilde sahte kapak hikayesi için Disick ve Lamar Odom bir 'Kardashian her şeyi anlatıyor' yazıyor. Açıkçası, bu rapor tamamen yanlıştı ve aynı şey bu sonuncusu için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.