Scott Disick hakkında her şeyi anlatmayı asla Kardaşyalılar , bir yıl önce eserlerde bir kitabı olduğunu iddia eden bir habere rağmen. Şimdi 365 gün sonra ve zaman gösteriyor Dedikoducu Polis iddiayı yalanlamak haklıydı. Şimdi sahte tabloid kapak hikayesine bir göz atıyoruz.2 Mart 2017'de, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı “Kourtney Öfkeli As Scott All: Cocaine, Overdoses & Cheating” diye bağıran bir kapak için. Dedikodu dergisi, Disick'in artık Kourtney ile çıkmadığı için Kardashian-Jenner ailesinden dışlanmış hissettiğini ve şimdi intikam almak ve aynı zamanda para kazanmak istediğini iddia etti. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir sözde 'Ailenin her bir üyesi hakkında bir bölüm yapacak ve perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini ortaya çıkaracak' dedi.'Scott, onlar hakkındaki her sırrı biliyor ve milyonlar kazanmasına yardımcı olacak,' diye devam etti iddia edilen ihbarcı. Çıkış, Kardaşyalıların estetik ameliyatları, Kim’in evlilikleri ve Rob’un iddia edilen “kontrol dışı uyuşturucu kullanımı” gibi Disick'in sözde ele alacağı tüm konuları listelemeye devam etti. Hatta Kourtney’in Justin Bieber ile olan ilişkisini anlatmayı planladığı bile söylendi.

Bunun üzerine yayın, Disick'in 'bir milyon dolarlık avans artı film hakları ve kalıntılar' elde etmek için plan yaptığını da iddia etti. Sözde 'kaynak' ekledi, 'Scott, kitabına dayanan bir Kardashian filminin çok başarılı olacağını düşünüyor.' Ancak hiçbir kitap yayınlanmadı ve boru hattında hiçbir film yok. Bunun nedeni Disick'in ilk etapta işlerinde böyle bir anısı olmamıştı.Dedikoducu Polis her şeyi anlatmak gibi bir planı olmadığını öğrendi ve tüm çekişmeler uydurulmuştu. Gazetecinin 'tüm Kardashian ve Jenner köprülerini yakmak' istediğini iddia etmesi pek mantıklı gelmedi. Disick, “Keeping Up With The Kardashians” da rol almaya devam ediyor ve Kourtney ile üç çocuğu paylaşıyor. Aile hakkında olumsuz bir kitap kaleme almış olsaydı, muhtemelen gösteriden kovulacaktı ve çocuklarıyla ziyareti büyük olasılıkla tehlikeye girecekti.

Disick’in Kardashianlar ve Jenners ile ilişkileri artık Kourtney ile çıkmadığı için değişmiş olsa da, aslında aileye yabancılaşmadı. Aksine, büyük olaylara dahil oldu ve Disick, Kim, Kris Jenner ve diğerleriyle düzenli olarak görülüyor . Dahası, yine de Disick, Kourtney’in Younes Bendjima ile olan ilişkisini kıskanıyor , ikisi hala birlikte ebeveynlik yapmaya kararlılar.

Bütün bunlar göz önüne alındığında, bu üsse ait Kardashian her şeyi anlatan kapak hikayesi Aralık ayında benzer bir makaleye ilham kaynağı oldu. Yaşam tarzı Yine Disick'in ünlü klana zarar vermek için bir kitap yayınlamayı planladığını iddia etti. Bu raporlar kulağa ilginç geliyor, ancak tam bir yıl geçti ve açıkça gerçekler onları desteklemiyor.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.