Scott Disick ve Khloe Kardashian birlikte 'gizli yatılılar' mı yaşıyor? Bu bir tabloiddeki söylenti. Dedikoducu Polis yanlış olduğunu buldu.

Disick eskiden Khloe’nin ablası Kourtney ve eski çiftin üç çocuğunun ebeveynleriyle çıkardı. Khloe, eski Tristan Thompson, çocuğuna hamileyken onu aldattığından beri bekardı. Disick ve Khloe yakın arkadaşlar ve sıklıkla hem toplum içinde hem de Kardashians ile tutmak .Wie alt ist Phil Collins Tochter?

Bu halka açık gezilerden biri sayesinde, KB birlikte öğle yemeği yerken ve el ele tutuşurken fotoğraflandıktan sonra ikisinin “yakalandıklarını” söyleme ihtiyacı hissetti. Çıkışa göre Disick ve Khloe, Thompson fiyaskosu sırasında Disick'in onu rahatlatmasının ardından son birkaç aydır 'sıcak ve ağır' hale geldi. Sözde 'aile içi' denen bir kişi dergiye, 'Aralarında her zaman büyük bir bağ vardı ve kesinlikle kaşlarını kaldırdı - ama artık kontrolden çıktı' dedi.

İddia edilen kaynak, 'Scott, gerçekten tutkulu ve yoğun bir şekilde Khloe'ye sahip çıkıyor ve ona bayılıyor,' diye ekliyor. 'Ayrı kaldıklarında birbirlerinin telefonlarını patlatıyorlar ve her zaman birlikte kalmak için bahaneler uyduruyorlar, ya' marka bilinci oluşturma 'hakkında konuşmak ya da sadece takılmak için.'

Gazete, Disick'in aslında Sofia Richie ile çıktığını kabul ediyor, ancak bu gerçeği hemen reddediyor. Şüpheli kaynak, 'Sofia kendini savunmuyor ve Scott'ın istediği her şeyi yapmasına izin vermiyor,' diyor. 'Bu yüzden, Khloe parmağını tıklayıp' Buraya gel 'dediğinde, bir şapkanın ucunda oradadır. Birkaç kereden fazla geceleyin yatıyorlardı. '

Bu 'gizli duyguların' kanıtı olarak tabloid, Disick’in Khloe'yi öne çıkaran iki Instagram gönderisine işaret ediyor - biri Şubattan, diğeri ise Mart'tan. Kaynak, Kris Jenner'ın ikisinin birlikteliğinden yana olmasına rağmen, Kourtney'nin pek de kabul etmediğini söyleyerek sonuca varıyor. 'Biraz tuhaf ve öğrenirlerse çocukları üzerinde tuhaf bir etki yaratacağını düşünüyor' diye ekliyor sahte gibi görünen içeriden.

Bu hikayede o kadar çok yanlış var ki nereden başlayacağımı kestirmek zor. AOL ile Temmuz ayında yapılan bir röportajda, Khloe ve Disick, el tutma geleneklerinin paparazziler ve izleyicilerle uğraşmanın bir yolu olarak başladı. İlişkileri, yakın kardeş aşklarından biridir, romantik değil.

Khloe ayrıca yayınladı Doğum günü için Disick'e inanılmaz derecede sevgi dolu bir Instagram haraç Bu yılın başlarında, Kardashian klanının değerli bir üyesi olarak bahsediyor. 'Kardeşime mutlu yıllar,' diye yazdı, 'Senin gibi ailemize inanılmaz bir katkıya sahip olduğum için çok minnettarım! Çok uzun bir yoldan geldik, sen ve ben! '

İkilinin ilişkisinin bariz bir şekilde yanlış anlaşılması bir yana, magazin gazetesinin 'kanıtlarının' geri kalanı birikmiyor. Disick, köpeğinin fotoğraflarının miktarını Khloe'nin iki katından fazlasına sahip. Bu, köpeği Khloe'nin iki katı kadar sevdiği anlamına mı geliyor yoksa sevdiklerinin ve arkadaşlarının fotoğraflarını sosyal medyada yayınlamak eğlenceli mi? Ayrıca Disick, Khloe ve Richie'nin hepsi katıldı Seminole Hard Rock Hotel ve Casino'nun büyük açılışı Geçen hafta, üçü her zamanki gibi arkadaş canlısı görünüyordu.

Bu ilk değil KB 'Kaynakları' nı yanlış anladı? KUWTK yıldızlar. Şubat 2018'de, çıkış Disick'i Kendall Jenner ile yanlış eşleştirdi , yine Richie ile çıkarken. Magazin gazetesi de geçen ay başka bir aşk üçgeni ortaya çıkardı. Khloe ve Kourtney, Brad Pitt için kavga ediyorlardı. - bu son kurgu çalışmasında değinilmeyen bir aşk. Bir kez daha, dergi reality show tuhaflarını gerçeklik ile karıştırıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.