Vardır Scott Disick eski bir alevle mi devam ettiniz? Bir tabloid, realite yıldızının Avustralya modeliyle çıktığını bildirdi. Megan Blake Irwin , tekrar. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte öğrendiklerimiz.

Scott Disick Devam Ediyor mu?

Göre DSÖ , Disick, yakın zamanda Sofia Ritchie'den ayrıldı , yine sahada oynuyor. Bu kez dergi, medya kişiliğinin 2016 yılında çıktığı Blake ile yeniden toparlandığını iddia ediyor. Blake, modelin ilişkisinden sonra yeni bekar. ile Çığlık aktör, Skeet Ulrich, sona erdi . Disick ve Blake birkaç gün önce birlikte görüldü. Ancak tabloid, Kardashians ile tutmak yıldızı da geçtiğimiz günlerde model Bella Banos ile randevuya çıkmış gibi görünüyordu.Wie viele Frauen hat Steve Harvey?

Scott kiminle çıkıyor? İşte Scoop

İşte ne Dedikoducu Polis durum hakkında keşfedildi. Scott Disick gerçekten görüldü Megan Blake Irwin ile ve Bella Banos ayrı vesilelerle , yine de sosyalitin resmen iki bayanla da çıkıp çıkmadığı onaylanmadı. Daha güvenilir bir yayına göre, People Magazine , Disick bir ilişki yok herhangi biriyle. Bu kuruluşun kaynak notları Disick, Sofia Richie'den ayrılmasının ardından şu anda yalnızca flört etmeye odaklanmıyor.

Scott, gerçekten sağlığına ve çocuklarına odaklanmaya ihtiyacı olduğu için Sofya'dan ayrıldı. Bu onun odak noktası olmaya devam ediyor. Randevulardaydı ama kimseyle çıkmıyor.

Görünüşe göre geziler sadece Disick iki kadınla ayrı ayrı karışıyordu tabii ki. Randevu olabilirlerdi ama şu an itibariyle realite yıldızı kimseyle ciddileşmek istemiyor. Ayrıca Disick'in aşk hayatı, daha önce magazin dergilerinden gelen çeşitli yanlış söylentilerle boğuşuyordu. Dedikoducu Polis düzeltti.

Scott Disick Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

İki yıl önce, KB Kendall Jenner olduğu iddia edildi Disick'e aşıktı . Dergi, eski kız arkadaşı ve çocuklarının annesi Kourtney Kardashian'ın küçük kız kardeşi olmasına rağmen, Jenner'ın Disick için “yıllarca” duyguları olduğunu öne sürdü. Dedikoducu Polis anlatıyı bozdu. O zamanlar Disick, Richie ile hâlâ bir ilişki içindeydi ve ikisi bu yılın başlarına kadar ayrılmamıştı.

Geçen Ekim, aynı yayın Disick'i iddia etti Khloe Kardashian ile gizlice yatıyorlardı . Yine, Disick neden eski kız arkadaşının kardeşlerinden herhangi birine dahil olsun? Bunu varsaymak bile iğrenç ve uygunsuz. Yine de Dedikoducu Polis şaşırtıcı olmayan bir şekilde doğru olmayan hikayeyi araştırdı. Disick, Kardashian'la 'uykular' yaşamıyordu. The KUTWK yıldızı Kardashian / Jenner klanına çok yakın, ancak popüler şovda görüldüğü gibi Disick onları daha çok aile gibi görüyor. Derginin raporu aptalca ve tatsızdı.

goldie hawn und kurt russell split

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.