Dır-dir Scarlett Johansson nişanlıyla bir düğün tarihi ayarlamayı gerçekten reddeden Colin Jost ? Bu magazin dergilerinden birindeki sahte hikaye. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Johansson ve Jost, geçen Mayıs ayında nişanlandıklarını açıkladılar, ancak Star , oyuncu o zamandan beri soğuk ayaklar aldı. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Scarlett, büyük aşk beklentileriyle bir evliliğe nasıl girebileceğinizi gördü, ancak işlerin çabuk bozulmasını sağladığını' söyledi. Duygularını düzeltirken Colin'i şimdilik uzak tutuyor.The Karadul yıldız daha önce Ryan Reynolds ve 6 yaşındaki kızının babası Romain Dauriac ile evliydi - 'kaynak' ı eklemeye teşvik etti, 'Scarlett onun evlilik mutluluğu için biçilmiş kaftan olup olmadığını merak ediyor.' Johansson'un da kızının iyiliği için endişelendiği söyleniyor, çünkü '[Colin] 'in iyi bir üvey baba olacağına inanıyor, ancak üçünden bir aile sadece evliliğin güneye gittiğini görmek için yapmak istemiyor. '

Şüpheli habercisi, Jost'un nişanlısının düğünlerini planlamaktaki isteksizliği yüzünden 'bıktığını' ve 'incindiğini' ileri sürer. Varolmayan kaynak, 'Scarlett’in önceki kalp ağrılarının bedelini ödemesi gerektiğini düşünmüyor' diye ekliyor. Ona kalbiyle güvenebileceğini gösterdi. İki yıldan fazla bir süredir birlikteler ve Colin, Scarlett'in şimdiye kadar içinde ne olduğunu bilmesi gerektiğine inanıyor. '

Magazin masalı çok dramatik ve çok doğru değil. Çiftin düğümü hemen bağlamamış olması, Johansson'un ayaklarını sürüklediği anlamına gelmez. Ekim ayında, bir görünüm sırasında Ellen DeGeneres Gösterisi , Johansson, Jost'un romantik teklifinden fışkırdı ve genel olarak romantizmi hakkında. Bir düğün tarihine gelince, aktris 'Önce programımı temizlemeliyim' dedi. Bu yıl iki Oscar'a aday gösterilen Johansson, aylardır ödül sezonu ile meşgul. Yakında terfi etmeye başlaması bekleniyor Karadul , Mayıs ayında sinemalarda. Bu, düğün planlaması için çok fazla zaman bırakmaz.

Ödül sezonundan bahsetmişken, Cumartesi gecesi canlı star, nişanlısını bu süreç boyunca destekliyor. Johansson ve Jost bir ton PDA gösterdi Bu ayın başlarında Altın Küre'de kırmızı halıda. Çift benzer şekilde kucaklaştı. geçen haftaki SAG Ödüllerinde kırmızı halı . İlişkileri çok güçlü gidiyor ve bir düğün tarihinde sıfır gerilim var. Duruma yakın bir kaynak söyler Dedikoducu Polis derginin makalesi uydurma.

Belirtilmelidir, Star çiftin romantizmi hakkında sıfır içgörü sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için dergiye seslendi Johansson ve Jost sonbaharda evleniyorlardı. New York'ta bir otelin çatısında. Bu olmadı. Ve çiftin geçen Mayıs'taki nişanından sadece günler önce, tabloid yanlış bir şekilde iddia etti Johansson ve Jost 'işi bırakıyor' diyorlardı. İki yıldız hakkındaki bu son makale daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.