Scarlett Johansson ve Jennifer Lawrence aktrisleri birbirine düşürmeye çalışan yanlış bir tabloid raporuna rağmen yaklaşan düğünleri konusunda kan davası açmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi düzeltebilir. Bize bunların hiçbirinde 'gerçek olmadığı' söylendi.Faith Hill und Tim McGraw trennten sich

'ScarJo vs. J-Law: Gelinlerin Savaşı' dergisinin son sayısında bir başlık okuyor Yaşam tarzı . Ekteki makale, iki yıldızın ilgili nişanlıları, 'Saturday Night Live' yıldızı Colin Jost ve sanat galerisi sahibi Cooke Maroney ile koridorda yürümeye hazırlanırken kıyasıya bir rekabet içinde olduklarını söylüyor.Çıkışa göre, Johansson ve Lawrence birbirlerini hiç sevmemişler ve New York bölgesinde sözde düğünler planladıkları için durum daha da kötüye gidiyor. İçeriden biri dergiye, 'Tam olarak mihraba doğru yarışmıyorlar, ancak büyük günlerinde diğerini gölgede bırakmak istediklerini söylemenin güvenli olduğunu düşünüyorum' dedi.

Sözde kaynak, Johansson'un 'Jen'in üstlendiği rolleri her zaman biraz kıskandığını' çünkü kendisinin daha yetenekli olduğuna inandığını ve 'Jen'i daha düşük bir kategoriye soktuğunu' iddia ediyor. The Yenilmezler Yıldızlar, oyuncu arkadaşının 'aşırı kişiliğinden' de hoşlanmıyor, diyor kimliği belirsiz bilgi sahibi ve ekliyor: 'Jennifer'ın biraz sahte olduğunu düşünüyor.'Oradan, sözde 'içeriden', Johansson ve Lawrence'ın 'her ikisinin de son zamanlarda Hamptons'daki aynı özel özel konutu olası bir düğün mekanı olarak gördüklerini' iddia ediyor. Şüpheli kaynak, aktrislerin 'asla aynı yerde evlenmek istemeyeceklerini', dolayısıyla birbirlerini izlediklerini ve 'birbirlerini aşma baskısının çok büyük olduğunu' söyleyerek devam ediyor.

Dergi, hikayesini satmak için kimliği belirsiz bir 'içeriden' birinin arkasına saklanır, ancak Dedikoducu Polis Bize söyleyen Johansson'un sözcüsünü kontrol etti, 'Sözde kan davasından, aynı yere, bu uydurma rekabete kadar her açıdan bunda hiçbir gerçek yok. Bayanlar arasında hiç bir 'kan davası' olmadı ve yok, sadece karşılıklı saygı. '

Barack Obama Michelle Obama Scheidung

Johansson'un temsilcisi aramaya devam ediyor Yaşam tarzı 'Hikayesi' iki başarılı kadının anlaşamayacağı, kavga ettiği, kıskanç ya da kıskanç olduğu efsanesini sürdürerek dergi satmaya yönelik başka bir uydurma girişim. ' Aktrisin temsilcisi ekliyor: 'Alçakgönüllü, cinsiyetçi ve tek kelimeyle sıkıcı.' Bu arada, Lawrence’ın sözcüsü de benzer şekilde, yayın organının makalesinin kurgu olduğunu doğruluyor.Dedikoducu Polis Yanlış bildirdiği için 2017'de magazin dergisini basmıştı. Lawrence, Darren Aronofsky ile bir düğün planlıyordu. . İkili, hikayeyi çürütdükten kısa bir süre sonra ayrıldı. Ve geçen ay, derginin kardeş yayını, Star , haksız yere iddia edildi Johansson ve Jost 'işi bırakıyor' diyorlardı. Çift, nişan günlerini sonra açıkladı. Dedikodu medyasının, birbirleriyle ilişkileri de dahil olmak üzere her iki oyuncunun da kişisel hayatı hakkında çok az şey bildiği açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Michael Strahan jetzt zu sehen