Scarlett Johansson ve Bobby Flay müstehcen bir rapora rağmen 'arkadaştan fazlası' değiller. Yıldızlar yakın zamanda birlikte görünseler de, romantizm filizlenmedi. Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye yardımcı olabilir.

'Dışarıda romantik bir gece mi yoksa samimi bir yemek mi?' sorar TAMAM MI! yeni sayısında. 'Scarlett Johansson ve Bobby Flay, NYC’nin West Village’ında bir akşam yemeğinde görüldükten sonra arkadaşların merak ettiği şey bu.' Elbette, Johansson ve Flay’ın arkadaşlarının gerçekten merak etmesine gerek yok. Bileceklerdi Dedikoducu Polis gezinin kesinlikle platonik olduğunu söylüyor.Ancak magazin dergisi bundan vazgeçmeye çalışıyor, bu da çift arasında bir ilişkinin çiçek açabileceğini öne sürüyor. Dedikodu dergisine göre Johansson, Romain Dauriac'tan boşandığından beri 'sahada oynuyor' ve 'SNL' yıldızı Colin Jost ile 'en yakın zamanda bağlantılı' olduğunu belirtiyor. Ve çıkış noktası olan Flay, 'geçen yaz itibarıyla' Master of Sex 'yıldızı Helene Yorke ile çıkıyordu, ancak' kadın erkek olarak biliniyor '. Ancak bunların hiçbiri, Johansson'un şu anda Flay ile 'sahada oynadığına' ya da onunla 'bayanlar erkek' olduğunun kanıtı değildir.

Yine de yayın, arkadaşların sadece arkadaş olmadığını gösteren 'suçlayıcı' bir şeye sahip olduğunu düşünüyor. Johansson, bu yılın başlarında, tabloid anlatımlarında Howard Stern'e “şefler için bir şeyi var, Anthony Bourdain ve Gordon Ramsay'i aşık olarak listeliyor” dedi. Aktris şok şakasına 'Sürekli bir tema var' dedi. Pekala, Johansson gurme olan bir adama minnettar. Bu onun ve Flay'in artık 'arkadaştan daha fazlası' olduğu anlamına mı geliyor? Öyle değil.

Ve derginin sunduğu tek 'kaynak' alıntı şudur: '[Johansson] kendine güvenen, A Tipi adamları sever ve Bobby de buna uyuyor.' Evet, bu yüzden arkadaş oldular ve yıllardır öyleler. Aktrisin temsilcisi bunu söyleyerek kayda geçti, ayrıca komşu olduklarına işaret etti, bu makalenin bahsetmediği alakalı bir gerçek bile. Ama bağlantılarının boyutu bu. Özetlemek gerekirse, TAMAM MI! Johansson ve Flay’ın arkadaşlarının, akşam yemeği yedikleri ve görünüşe göre birbirlerinden bağımsız oldukları için çıkıp çıkmadıklarını merak ettiklerini iddia ediyor.

Görünüşe göre yayın, erkeklerin ve kadınların romantik imalar olmadan takılabileceğini bilmiyor ve okuyucuların kendilerine yakın olanların aşk hayatlarında neler olup bittiğini bilmediklerine ve bu nedenle bir tabloide merak etmeleri gerektiğine inanmalarını istiyor. Bu saçmalık. Ancak aptalca saçmalık aslında satış noktasının uzmanlık alanlarından biri gibi görünüyor. İki ay önce baskın yaptık TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Johansson, birdenbire gelecek için saçını boyamayı reddediyordu. Yenilmezler filmler ilk etapta franchise için daha önce hiç boyamamasına rağmen. Magazin dergisinin kötü yemek pişirmeyi bırakması gerektiği açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.