Savannah Guthrie 'kıskanıyor' Hoda Kotb Ne yazık ki yanlış bilgilendirilmiş bir rapora göre, 'Bugün' promosyonunun ardından dikkat çekiyor. Dedikoducu Polis magazinlerden gelen bu hikayeyi kolayca çürütebilir.

The National Enquirer 'Balayı bitti' diye iddia ediyor çünkü 'Savannah zaten Hoda'daydı' ve 'bıçaklar çıktı'. Özellikle Guthrie'nin 'partnerine gösterilen tüm ilgiyi kıskandığı' ve şimdi 'gizlice savaş ilan ettiği' iddia ediliyor. Sözde 'kaynak' denilen bir sözde, 'O yıllar boyunca Matt Lauer'in gölgesinde kaldı ve şimdi Hoda’da. Hiç parlama zamanı gibi görünmüyor. Herkes Hoda için telaşlanıyor. Savannah sonradan düşünülmüş gibi hissediyor. '

Katie Holmes heiratete Jamie Foxx

Sözde bir 'ikinci kaynak', süpermarket tabloidine de iddia ediyor: 'Açıkçası, herhangi bir değişiklikle sürtüşme gelir, ancak genellikle birbirleriyle savaşıyormuş gibi hissediyorlar.' Aslında, makale boyunca “savaş” birçok kez kullanılmış, ancak dedikodu dergisi iki kadının sözde anlaşmazlığa düştüklerine dair hiçbir örnek vermiyor. Ve özellikle, sabah televizyonunun perde arkasını yakından kapsayan saygın ticari yayınların hiçbiri, örneğin The Hollywood Reporter ve Çeşitlilik , Guthrie ve Kotb'un anlaşamadığına dair uzaktan benzer iddiaları bildirdi.

Bu hikayede başka kusurlar da var. Kotb'un iyileştirilmiş rolü hakkında medyada çok fazla yer yer alsa da, çıkış, Guthrie'nin 2012'de ilk kez 'Bugün' eş çapa haline geldiği zaman kapsamlı bir haber olduğunu kabul etmiyor. Ek olarak, ekip oluşturduklarından beri birçok tanıtım medyası görüntüsü var. birlikte yapıldı. Örneğin, daha geçen hafta birlikte 'The Tonight Show' 'da bulunuyorlardı (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Guthrie ve Kotb da ortaklaşa bir İnsanlar fotoğraf çekimi ve hikaye röportajını anlatın. Yani sadece bir tanesi dikkat çekmiyor.

Dahası, resmi olarak Kotb'un sabah şovunun eş sunucusunu adlandırmak önemli olsa da, setteki parite için o kadar büyük bir değişiklik değil. Kotb, yukarıda bahsedilen İnsanlar sohbet, 'Bir yıldan fazla bir süredir 7: 20'de görünüyorum, bu yüzden benzer bir vardiya yapıyorum.' Başka bir deyişle, varlığı Guthrie için gerçekten yeni değil.

Ve yayın Kotb için 'bıçaklarını' çıkardığını iddia ederken, Guthrie aslında son 'bayanlar gecesini' Instagram'da belgeledi . Arkadaşlıklarını sosyal medyada gösterirken Kotb'u 'kıskandığını' iddia etmenin bir anlamı yok. Buradaki tek 'savaş', magazin dergisi ile apaçık gerçekler arasındadır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.