Sarah Silverman’ın erkek arkadaşıyla yaptığı yeni Instagram gönderisi son derece sevimli ve bu, çiftten ilk bakışlarımızı aldık . Silverman 2020'de yazar ve yapımcı Rory Albanese ile çıkmaya başladı ve belli ki iyi bir çift oldular.

Sevimli Çift Uyarısı

Fotoğrafta, kırmızı bir şapka ve siyah bir ceket, maske ve güneş gözlüğü ile pantolon giymiş Silverman, erkek arkadaşının etrafına sade beyaz bir gömlek ve mavi bere ile haki pantolonla sarılmış. Silverman, elbette, başlığına bir şaka ekledi, '… işte o zaman seni taşıdım (ne yazık ki bu alıntı aktör Len Cariou değil).' Ayrıca gönderide erkek arkadaşını etiketledi.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sarah Silverman (@sarahkatesilverman) tarafından paylaşılan bir gönderi

Feigenorange ist das neue Schwarz

Sarah Silverman’ın Yeni Beau Özgeçmişine Sahip

Rory Albanese, eski bir şovmenidir. Jon Stewart ile Günlük Gösteri ve Larry Wilmore ile Gece Şovu , ve o şu anda yönetici yapımcı olarak görev yapıyor açık GMA3: Strahan, Sara ve Keke .

Sevimli çift aslında oyun oynamaya bağlıydı Görev çağrısı çevrimiçi oyunların insanlarda en kötüsünü nasıl ortaya çıkardığı göz önüne alındığında etkileyici bir başarı. Açıkçası, ikisi aylardır flört ederken oldukça başarılı olmuş olmalı. Silverman ve Albanese, en azından geçen sonbahardan beri bir eşya oldular ve uzun mesafeli oyunların ilk günleri, karantina yoluyla hayatta kalmalarını sağlamış gibi görünüyor.

wird Smith Margot Robbie Affäre

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Was sind die besten Jahreszeiten der Überlebenden?

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya