Sarah Silverman ve Jon Hamm ikisinin 'çıkarları olan arkadaşlar' olduğunu iddia eden yeni bir rapora rağmen takılmıyorlar. Dedikoducu Polis sadece hikayeyi çürütebilir. Bu sadece yanlıştır.

Son sayısında bir makale National Enquirer , daha sonra yayınlanmıştır Radar Çevrimiçi , oyuncunun gizlice çizgi romanı 'yatağa attığını' iddia ediyor. Kanıt? Çıkış, çiftin bu ayın başlarında iki Hollywood etkinliğine katıldığını belirtti. Ralph İnterneti Kırıyor ve Silverman’ın Hollywood Ünlüler Kaldırımı töreni.İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Birbirlerini uzun zamandır tanıyorlar ve her zaman yakınlar. Ancak Jon birkaç yıl öncesine kadar uzun süreli bir ilişki içindeydi. ' Sözde kaynağa göre, Hamm'ın Jennifer Westfeldt ile 18 yıllık aşkının 2015'te sona ermesinin ardından 'Kapı Jon ve Sarah için açıldı'. Prizin sözde 'casusu' ekliyor: 'Birbirleriyle rahatlar - öyleyse neden değil?'

Magazin dergisinin önermesi, anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' kelimesine dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Silverman'ın 'kesinlikle yanlış' olduğunu söyleyen bir sözcüsüyle görüştü. Ayrıca hikayeyi, kayıtta 'durumun böyle olmadığını' söyleyen Hamm temsilcisine de yazdık. Takip edilemeyen 'içeriden' birinin söylediğine rağmen, her iki yıldız adına da konuşmaya yetkili temsilciler, hikayenin doğru olmadığını onaylıyor. Oyuncu ve komedyen yıllardır arkadaştı, ancak ilişkileri hiç romantik olmamıştı.

Kayda değer Enquirer Silverman’ın aşk hayatı hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis 2016 yılında, o zamanki erkek arkadaşı Michael Sheen ile nişanlandığını yanlış bir şekilde bildirdiği için tabloid'i düzeltti. Çift geçen yıl ayrıldı ve evlenme planları hiç olmadı. Daha sonra tabloid’in kardeş yayınını bozduk. Star , Silverman'ın bir komedi dizisi için Sheen’in eski karısı Kate Beckinsale ile bir araya gelmesiyle ilgili bir hikaye uydurduğu için. İkili asla birlikte bir TV şovunda işbirliği yapmadı.

Dedikodu medyası, Hamm’in aşk hayatına gelince çok daha iyi değil. Dedikoducu Polis önceden çağrılan Enquirer Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , oyuncunun çıktığını iddia ettiği için Beyrut başrol oyuncusu Rosamund Pike. Çeşitli gazeteler de aktörü yanlışlıkla 'Mad Men' başrol oyuncusu Elisabeth Moss ile ilişkilendirdi. Bebek Sürücü başrol oyuncusu Eiza Gonzalez ve El Royale'de Kötü Zamanlar yardımcı yıldız Dakota Johnson, bunlardan sadece birkaçı. Öyle görünüyor Enquirer Hamm'ı rol arkadaşlarıyla sahte aşklara atmaya ara vermeye karar verdi ve bunun yerine uzun zamandır bir arkadaşını hedef aldı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.