Dır-dir Sarah Jessica Parker bir Netflix yapımı için hazırlanıyor Seks ve Şehir 3? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve yalnızca yanlış olduğunu doğrulayabilir.Parker'ın Seks ve Şehir başrol oyuncusu Kim Cattrall, 2017'de manşetlere çıktı. üçüncü Seks ve Şehir film iptal edildi imzalamayı reddetmesi nedeniyle. Hurdaya çıkarılan devam filminin ayrıntılarını dolduran birkaç hikaye dışında, çok az şey oldu Seks ve Şehir o zamandan beri vızıltı.Ancak bu hafta National Enquirer Parker'ın bu kez Cattrall olmadan franchise'daki başka bir film için Netflix ile görüştüğünü iddia eden bir makale yayınladı. Tabloid, dizinin geri kalan üç başrol oyuncusu Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis'in '[Cattrall’ın] Samantha Jones karakterini öldürmenin kadınlara yeni bir yaşam mücadelesi vereceğini' düşündüğünü iddia eden 'kaynaklardan' alıntı yapıyor.

Bu, romantizmle ilgili bir komedi serisi için biraz karanlık bir dönüş gibi görünüyor, ancak alakasız Dedikoducu Polis hikayenin uydurma olduğunu öğrendi. Parker adına konuşma yetkisine sahip bir sözcü, kayıtta bize hikayenin 'yanlış' olduğunu söylüyor. Parker, son zamanlarda olduğu gibi, sık sık seriye olan sevgisini ifade etse de Carrie Bradshaw'dan ilham alan 'Hello Lover' topuklu ayakkabılar , Seks ve Şehir Oyuncular, 2017'de üçüncü bir filmin olmadığını açıkça belirtti . O zamandan bu yana, normalde bu tür haberleri bozan güvenilir ticaret yayınlarında herhangi bir güncelleme yapılmadı.Dahası, Parker'ın şu anda başka işlerle meşgul olduğu görülüyor. Bu, Hello Lover pompalarının raflardan fırladığı 'Sarah Jessica Parker imzalı SJP' adlı ayakkabı serisini tasarlamayı da içeriyor. O da kocası Matthew Broderick ile birlikte Tony ödüllü oyunun yeniden canlanmasında Plaza Süit, Broadway öncesi çalışmalarını Boston'da yapan ve Nisan ayında Broadway'de açılacak. Parker'ın Netflix ile uzun bir süre bir araya gelmeyi içermeyen kendi projeleri olduğu açıktır. Sex and the City Eksi Bir.

Bu, ikonik franchise hakkında hayali söylentilerin ortaya çıktığı ilk şey değil. 2017'de HollywoodLife, Parker'ın daha ileri gitmeye çalıştığını belirten benzer bir rapor yayınladı. Cattrall’ın katılımı olmayan üçüncü film . Gelecek yıl, Star iddia edildi Parker, bir dizi yeniden başlatma için Lena Dunham ile birlikte çalışıyordu .Ocak 2019'da National Enquirer zıt söylentiyi şu anda ortaya koydukları söylenceye itti. Cattrall üçüncü filme imza atmayı yeniden düşünüyordu. . Dedikoducu Polis tüm bu iddiaları yanlış olarak çürüttü. Afedersiniz, Seks ve Şehir hayranlar - hala olmuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.