Vardır Sarah Jessica Parker gönderiyordum Kim Cattrall onu gemiye almak için hediyeler Seks ve Şehir 3 ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Wer ist Angelina Jolies Vater?

Cattrall, Piers Morgan ile geçen yıl yaptığı röportajda, kendisiyle 'hiç arkadaş olmadıklarını' söyledi. Seks ve Şehir başrolde oynadı ve film serisinde üçüncü bir taksit için geri dönmekle hiç ilgilenmedi. Parker, geçtiğimiz Şubat ayında 'Neler Oluyor Canlıyı İzle' ye aktrisin yorumlarına 'kalbi kırıldığını' söyleyerek yanıt verdi. Kısa bir süre sonra, erkek kardeşi vefat ettikten sonra Instagram üzerinden Cattrall'a başsağlığı diledi, ancak Cattrall karşılık verdi, “Sen benim ailem değilsin. Sen benim arkadaşım değilsin. Bu yüzden, 'güzel kız' kişiliğinizi geri kazanmak için trajedimizi sömürmeyi bırakmanız için size son bir kez yazıyorum. 'Göre Star , Parker barış yapmak için Cattrall'a ulaşmaya devam etti çünkü yeni bir tane almak için çaresiz kaldı. Seks ve Şehir yerden film. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “[Kim's] Sarah'dan nefret ettiğini açıkça belirtti. Ama Sarah filmi gerçekleştirmek için can atıyor, Kim'e notlar ve hediyeler veriyor. ' Prizin şüpheli kaynağı ekliyor: 'Sarah, burada kararları verenin kendisi olduğunu fark etti - kendisi değil. Bu yüzden özür dilemek için çabalıyor. Ama çok küçük, çok geç olabilir. '

Ancak, öyle görünüyor ki dergi bu sahte raporu uydurmuş çünkü Parker geçtiğimiz günlerde başka bir şey yapmayı 'hayal edemediğini' söyledi Seks ve Şehir film Cattrall olmadan. Aktris, bunu Instagram'daki bir hayranın 'Kim'i değiştirmesini veya yazmasını' önerdiği yanıt olarak söyledi. Seks ve Şehir 3 . Satış noktası, Parker'ın Cattrall'ın lütfunu geri kazanmak için hediyeler ve notlar göndermesiyle ilgili bir hikaye ortaya çıkararak borsadan kazanç sağlıyor. Konu bu değil.

Dedikoducu Polis Parker'a yakın bir kaynakla görüştü ve bize isimsiz kalmak koşuluyla tabloid makalesinin uydurma olduğunu söyledi. Yakın zamanda baskın yaptığımızı düşünürsek, bu şaşırtıcı değil. Star Yanlış bildirdiği için kardeşinin satış noktası RadarOnline Heidi Klum, Cattrall'ın yerine geçmek istedi Seks Ve Şehir 3 .

was Bob Marleys Tod verursachte

Geçen yıl, tabloid’in diğer kardeş yayını olan National Enquirer , yanlış iddia etti Parker, Cattrall'ın karakterini öldürüyordu Böylece onsuz üçüncü bir film yapabilirlerdi. Zamanın gösterdiği gibi, bu asla olmadı. Açıktır ki Star ve ilgili satış noktaları, Seks ve Şehir imtiyaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.