Sarah Jessica Parker yeni bir habere rağmen İtalya'da gizemli bir adamla rahat edemedi. Belli bir tabloid, Parker'ın evliliğinde hiçbirinin olmadığı yerde bir kez daha sorun yaratmaya çalışıyor. Matthew Broderick . Dedikoducu Polis yalnızca en son iddiayı çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Parker, 'evlilik sorunları dedikoduları arasında İtalya'da gizemli bir adamla oldukça yakınlaşırken görüldü.' Tabii ki, bu yanlış söylentilerin büyük ölçüde sorumlusu olan aynı magazin dergisinden geliyor. Dergi daha sonra, 'Sarah'nın halka açık etkinliklere onsuz gösterdiği kayıp alyans durumu' hakkında bilgi veriyor.Herhangi bir ayrıntı veya belirli bir içgörü olmadan yayın, aktrisin 'arkadaşlarıyla öğle yemeğinde oldukça rahat göründüğünü ve yanında oturan bilinmeyen bir beyefendinin de dahil olduğunu' sürdürüyor. Ardından çıkış okuyucularına rehberlik etmelerini ister: 'Yani bu adam sadece bir arkadaş mı ... yoksa daha fazlası mı?' Sarah'ın yanındaki gizemli adam hakkında ne düşünüyorsun? tabloid'in makalesini bitirir.

Özetlemek gerekirse: Dergide Parker'ın bir erkek de dahil olmak üzere bir grup arkadaşıyla Roma'da öğle yemeği yediğini gösteren birkaç fotoğraf var. Fotoğraflarda, oyuncu ile 'bilinmeyen beyefendi' ya da Cumartesi günü Roma'da olan herhangi biri arasında romantik bir şey olmadığını gösteren hiçbir şey yok. Ve çıkış noktasının Parker'ın kişisel hayatı hakkında kesinlikle hiçbir ipucu olmadığının kanıtı, gazeteci olmayan okuyucularına 'Boşanma' yıldızı ile öğle yemeğini paylaşan bir adam arasında 'daha fazlası' olup olmadığını sormasıdır. onun ve diğer arkadaşları.

Sadece iki hafta önce Dedikoducu Polis olup olmadığını sorgulayan dayanıksız bir parça yayınladığında tabloid gazetesini bastı. Broderick ve Parker 'kayaların üzerinde.' Bu da yanlıştı ve hemen ardından geldi Parker Instagram'da eski bir fotoğraf paylaşıyor '19 Mayıs. Evet, evlenmek için güzel bir gün. 21. yıldönümünüz kutlu olsun bebeğim. '

Ayrıca, sadece birkaç ay önce, Parker, Broderick ile olan evliliğinden bahsetti içinde İnsanlar Kapak hikayesi. Basitçe, 'Çok aptalca görünüyor, ama bu kişiden hoşlanırsan çok şanslı olduğunu düşünüyorum.' Dedi. Hala ondan gerçekten hoşlanıyorum, diye ekledi.

Yine de Dedikoducu Polis en son hikayeyi doğruladı TAMAM MI! . Oyuncu adına konuşan bir temsilci, bize adamın sadece 'meslektaş' olduğunu ve 'burada hikaye olmadığını' söylüyor. Bu arada, ortak bir arkadaşımız ve Parker, beyefendinin bir iş ortağı olduğunu söylüyor ve bize kesinlikle 'uygunsuz bir şey olmadığını' ve Broderick ile evliliğinin hala dokunaklı olduğunu garanti ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.