Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick boşanmaya gitmiyorlar Hugh Grant , tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis saçma önermeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

Bir makaleye göre KB Bu hafta, Broderick, karısının Londra'da West End sahnesindeki bir oyunda oynadığı sırada New York'ta Grant ile gizlice buluştuğunu öğrendiğinde öfkeliydi. Sözde 'içeriden' bir kişinin 'Matthew Sarah Jessica'nın Hugh ile arkadaşlığından her zaman nefret ederdi' dediği aktarılır, bu yüzden kimliği belirsiz bir arkadaşı ona New York'ta Grant ile vakit geçirdiğini söylediğinde 'çıldırdı'.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, “Sarah'nın çantalarını toplayıp gitme tehdidiyle epik bir kavga ettiler. İlişkilerinin en kötü dönemlerinden biriydi. ' Unutulmamalıdır ki, isimsiz ihbarcı, Parker'ın 'Sarah' mı yoksa 'Sarah Jessica' mı kullandığını bilmiyor gibi görünüyor. 'İçeriden' biri, tanıdığı varsayılan bir kişiyi nasıl tanımlayacağına karar veremediğinde bu her zaman kırmızı bir bayraktır.

Güvenilmez çıkış, 'çiftin ilişkisinin bir süredir sarsıntılı olduğunu' ileri sürüyor ve içerideki şüpheli kişiden 'Tek bir çatı altında olsalar bile, sanki ayrı hayatlar yaşıyorlar' diyerek tekrar alıntı yapıyor. Gerçekte, hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz.

Geçen hafta açıklandı Broderick ve Parker birlikte Broadway'e dönecekler Neil Simon’ın canlanmasında Plaza Süit , Nisan 2020'de açılacak. Mutlu eşler birlikte haftada sekiz gösteri yapacaklar, bu yüzden neredeyse 'ayrı hayatlar' yaşamıyorlar. Maalesef KB , dergi büyük olasılıkla haber duyurulmadan önce sahte hikayesiyle basılmıştır.

Yine de Dedikoducu Polis Grant'in yer aldığı senaryoyu Parker'ın sözcüsü tarafından 'saçma' olarak reddeden yönetti. İkili, 2009 komedisinde birlikte rol aldı Morgan'lar hakkında bir şey duydun mu? ama bugünlerde yakın olduklarına dair bir gösterge yok. Her şeye rağmen, Parker ve Broderick’in evliliğinin güçlü olacağından eminiz.

Bir tabloid, Grant'in ünlü bir çiftin evliliğinde sorunlara neden olduğunu iddia ettiği ilk olay değil. Nisan içinde, Yeni fikir yanlış iddia edildi Keith Urban, Nicole Kidman'ın Grant ile çok yakınlaşmasından endişeliydi. HBO serilerinin setinde Geri Alma . Bu raporun da geçerliliği yoktu.

Ne de bir magazin gazetesinin yanlış iddia ettiği ilk şey değil Parker ve Broderick ayrı hayatlar yaşıyorlardı . Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer Temmuz 2018'de benzer bir hikaye uydurduğu için. Aktrisin kendi Instagram sayfası, 21. yıldönümlerinde kocasıyla ilgili sevgi dolu gönderiler de dahil olmak üzere aksini kanıtlayan pek çok kanıt sağladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.