Wells Adams ve Sarah Hyland Masal romantizmi daha sevimli olamazdı. Çift, iki yıl çıktıktan sonra Temmuz 2019'da nişanlandıklarını açıkladı. En çok rolüyle tanınan oyuncu Modern aile , ayrıca başrolde Vampir Akademisi ve Düğün Yılı s. Adams, en iyi gerçeklik yarışmasından bilinir. Bekarlığa Veda . Adams, bekarlığa veda JoJo Fletcher'ın kalbi için yarıştığı 12. sezondaydı. Adams, altıncı haftada elendikten sonra üçüncü sezonunda başrol oynadı Cennette Lisans .

Çiftin romantizmiyle ilgili haberler Ekim 2017'de dolaşmaya başladı. Artık bir düğün planları olduğundan, Adams ve Hyland tam bir mutluluk içinde görünüyor. Nişanlısı hakkında konuşurken Adams, gelecekte yapacağını görmediği tek şeyi açıkladı.Wie lange ist deine Melly eingesperrt?

Sarah Hyland neden realite TV için çok iyi?

Adams ortaya çıktı Biz Haftalık Hyland muhtemelen asla görünmezdi The Lisans kopup fırlamak. Neden? O çok pahalı. 'Düşünmüyorum Bekâr gösteriye gelmesini sağlayabilirdi, ' TV yıldızı şaka yaptı . Adams, gelecekteki karısıyla bir realite şov yapacağı fikrini kapatarak devam etti. 'Bu zor bir pas. Bunu her yıl yapacağım ama yapmayacak. Kariyeri daha yeni çıldırmaya başladı. Bence bu onun yapmak isteyeceğini düşünmediğim bir şey, ”diye açıkladı Adams.

Wells Adams, ikisinin özel hayatı sosyal medyada paylaşmasına rağmen, realite TV'ye dönmek konusunda biraz tereddütlü olduğunu çünkü kontrol eksikliğinden kaynaklandığını belirtti. 'Dürüst olmak gerekirse, bunu da yapmak isteyip istemediğimi bilmiyorum, çünkü bu sadece insanların hayatına gerçekten girmesine izin veriyor ve bu biraz korkutucu,' diye itiraf etti Adams.

Wells Adams gelecekteki karısına tapıyor

Partnerinin yoğun programıyla ilgili olarak, Sarah Hyland'ın eli dolu. Aktris, önümüzdeki ay bitmesi planlanan ABC komedisinde hala tam zamanlı bir düzenli. O da müzikal yeteneklerini sergileme konusunda utangaç değil . Chainsmokers'tan 'Closer' ve Maroon 5'ten 'Don't Wanna Know' da dahil olmak üzere pop-rock grubu Boyce Avenue ile birkaç şarkı söyledi.

Wells Adams, oyuncuya tamamen aşık oldu ve onun hakkında en sevdiği şeyin, tamamen kendisinin olduğu zamanlar olduğunu söyledi. “Makyajsız olduğu zaman en iyi görünüyor. Ben buna kesinlikle inanıyorum. Yedi farklı gülüşü var ve ben hepsini belgelemeye ve her birinin ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyordum. Çünkü ineği gülüyor ve sonra oyunculuğunu güldürüyor ve sonra bir sürü var, ”diye paylaştı aktör. Onlarla bir gösteri çok sevimli olsa da, en azından onlardan bazı sevimli hikayeler duyuyoruz!

Ellen degeneres portia de rossi