Dır-dir Sandra Bullock uzun süredir arkadaş arasında parçalanmış Keanu Reeves ve erkek arkadaş Bryan Randall ? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, aktrisin iki adam arasında seçim yapmaya zorlandığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Bullock’un üç yılı aşkın erkek arkadaşı, 1994’lerde birlikte rol aldığı Reeves ile olan yakın bağından memnun değil. Hız ve 2006'lar Göl Evi . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Randall'ın 'platonik olduğu için ısrar ettiği için bu konuda soğukkanlı olmaya çalıştığını, ancak son zamanlarda Sandra ve Keanu'nun arkadaş-arkadaş buluşmalarının uzun gece yemeklerine dönüştüğünü' fark ettiğini söyledi. Sözde kaynak ayrıca, oyuncunun erkek arkadaşının 'asla davet edilmediğini' çünkü Bullock 'birinin iki çocuğuyla evde kalması gerektiğinde ısrar ettiğini' iddia ediyor.Şüpheli bahşişçi, Randall'ın kız arkadaşına ültimatom verdiğini söyleyerek devam ederek, 'Bu Keanu ya da ben!' Görünüşte sahte olan kaynak, 'Sandra'yı seviyor ve yürüdüğü yere tapıyor, ancak alabileceği çok şey var,' diyor ve görünüşte sahte olan kaynak, Bullock'un fotoğrafçının uyarısıyla 'sarsıldığını' ekliyor, ancak Reeves'in 'kendisinin uzaklaşalım. '

Şüpheli kaynak şu sonuca varıyor: 'Sandra ve Keanu birlikteyken kıvılcımların uçtuğunu inkar etmek zor ve Bryan bunu biliyor ... Keanu'yu asla tamamen kesemezdi, ancak Bryan'ı arkadaşlıklarına daha fazla dahil edeceğine yemin ederek ona yapacak bir şey olmadığını görmesine yardım etti. endişeleniyorum. '

İşte gerçekte olan şey. Geçen ay 'The Ellen DeGeneres Show' ile ilgili bir röportaj sırasında, Bullock, Reeves'e aşık olduğunu itiraf etti. 25 yıl önce ateş ederken Hız . Oyuncu ayrıca, kendisinin ve uzun süredir arkadaşının “hiç çıkmadıklarını” da belirtti. 'Benim hakkımda hoşlanmadığı bir şey vardı ... Sanırım muhtemelen [çok] uzun süredir arkadaşız çünkü biz yapmadık.' TAMAM MI! görünüşe göre oyuncunun röportajına dayanan sahte hikayesini uydurmak için ilham aldı, ancak bunda hiçbir gerçek yok.

Gazetenin anonim 'kaynağının' iddia ettiğine rağmen, Bullock'un temsilcisi, Reeves ve Randall ile herhangi bir aşk üçgeninde olduğu fikrini reddetmek için rekora devam ediyor. Aktrisin eski rol yıldızıyla olan arkadaşlığı onun aşkını olumsuz etkilemiyor ve erkek arkadaşı da ilişkilerinden şüphelenmiyor.

Bu arada, güvenilmez çıkış, oyuncunun kişisel yaşamına dair sıfır içgörüye sahip olduğunu kanıtladı. 2017 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Bullock bir 'düğün ve bebek' geçiriyordu erkek arkadaşı ile. Bu hiç olmadı. Geçen yıl dergi yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Bullock üçüncü bir çocuğu evlat ediniyordu . Bu da sonuç vermedi. Reeves ile arkadaşlığını çevreleyen bu son makale daha kurgusal.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.