2019'da bir tabloid iddia edildi Sandra Bullock için bir nişan partisi planlıyordu Keanu Reeves . Dedikoducu Polis çıktığında hikayeye baktı. Bugün, makaleye ve Bullock'un bu planı uygulayıp uygulamadığına bir göz atıyoruz.

Sandra Bullock, Keanu Reeves’in Katılımını Kutlamak İstiyor mu?

Geçen Kasım, TAMAM MI ! Sandra Bullock'un nişan partisi vermek Keanu Reeves ve Alexandra Grant için. İşte parçayla ilgili küçük bir arka hikaye. Makale, Reeves ve Grant'in gizli bir Malibu töreni planlamak . Dedikoducu Polis için bir temsilciyle konuştuktan sonra Malibu hesabını çürüttü. John Wick aktör ve böyle bir düğünün gerçekleşmediğinden emin oldu. Yine de, tabloid daha sonra Reeves'in eski yardımcı yıldızının ona Los Angeles'taki evinde bu kutlamayı yaptığını iddia etti.Sandra Keanu'yu Geri Ödemek mi İstiyordu?

İçeriden biri Bullock'un 'her şeyi - davetler, yemek servisi, müzik - halledeceğini söyledi. Mükemmel bir akşam olacağına söz verdi ve çok da abartı olmayacak. ' Kaynak, Reeves'in ilk başta söylediğini ekledi. Hız oyuncu kadrosuna gerek olmadığı konusunda ısrar etti, ancak Bullock ısrar etti çünkü aktör 'Sandra'nın yıllar boyunca, iyi ve kötü zamanlarda rock müziğiydi ve şimdi iyiliğine karşılık vermek istiyor. Bu parti, onun kadar tatlı bir arkadaşı için yapabileceği en az şey. '

Sandra Bullock’un Keanu Reeves İçin Nişan Partisi Hakkındaki Gerçek

Kulağa ne kadar harika gelse de Dedikoducu Polis o sırada yanlış raporu bozdu. Sandra Bullock, Keanu Reeves'e bir nişan partisi düzenlemeyi planlamıyordu. Oyuncu Grant'e asla teklifte bulunmadı, peki oyuncu neden ona bir kutlama yapsın? Grant geçenlerde belirsiz bir şekilde ikisinin flört , daha saygın mağazalardan evlilik hakkında herhangi bir konuşma yapılmadı. Ayrıca, magazin dergisinin sonraki parçayla kötü zamanlaması göz önüne alındığında Dedikoducu Polis Reeves'in evlenmediğini zaten açıklamıştı, derginin kendi yalanlarına ayak uyduramayacağı daha da açıktı.

Sandra ve Keanu Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Örneğin, diğer yanlış hikayeleri TAMAM MI! Geçmişte Reeves ve Bullock hakkında. Geçen Eylül ayında, Reeves'in iddia ettiği yayın bir çocuğu evlat edinmek bekar bir baba olarak. Dedikoducu Polis aktörün daha önce hiç çocuğu olmadığını söylediğini belirterek hikayeyi düzeltmek.

Bullock ile ilgili olarak, aktris olduğunu iddia ettiği için magazin gazetesini baskıladık. gizli evli kilitlenme gerçekleşmeden önce. Dedikoducu Polis Bullock fikrini defalarca düzeltti uzun zamandır erkek arkadaşıyla evleniyordu Bryan Randall ve bu sefer farklı değildi. Aktris, koronavirüs salgınından önce evlenmemişti ve şu anda evli değil, ancak hala Randall ile birlikte. Ayrıca Keanu Reeves için asla bir nişan partisi planlamamış veya düzenlememiştir.

Warum ließen sich Blake und Miranda scheiden?

Basitçe söylemek gerekirse, magazin dergileri Sandra Bullock veya Keanu Reeves’in kişisel hayatlarına dair hiçbir fikre sahip değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.