Bir tabloid raporlar Sandra Bullock uzun süredir erkek arkadaşından 'şok edici bir ayrılık' yaşıyor, Bryan Randall . Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte bildiklerimiz.

Sandra Bullock’un Bryan Randall’dan Şaşırtıcı Ayrılığı

'Sandra ve Bryan’ın Şok Ayrımı' adlı yeni makalenin başlığını okur: Kadınlar Günü . Göze çarpan başlıktan, Bullock ve Randall'ın romantizminden zaman ayırdığı anlaşılıyor. Yine de, daha fazla okuduktan sonra, derginin anlatısı farklı bir hikaye olduğunu iddia ediyor. Gazete gazetesine göre, Bullock ve Randall’ın aktrisin çekime gitmemesi nedeniyle iki aylık ayrılması, filmde 'çok kötü' oluyor. Crash star.'Aile dostu' olarak tanımlanan içeriden biri şöyle diyor: 'Kapatma sırasında her şeyi kendine saklamak özellikle zor oldu. Bryan, eve geleceği zamana göre kale direklerini sürekli değiştiriyormuş gibi hissediyor. ' Kaynak, Randall’ın “zor bulduğunu söylüyor. İyileştirilmiş bir bağımlı olarak ona büyük bir destek veriyor. Elinden geleni yapıyor ve günde birkaç kez konuşuyorlar ama bu aynı değil. ' Tipster, fotoğrafçının 'kendini çok savunmasız' hissettiğini ve Bullock’un yanında iki çocuğu olduğu için hiçbir 'hafta sonu için uçmanın' işe yaramayacağını açıklıyor.

Sandra Bryan'ı ihmal mi ediyor?

Dergi, Randall'ın aktrisin çocuklarının onu olabildiğince çok görmesini sağlasa da, 'Sandra-Bryan zamanının' bu günlerde çok nadir olduğunu iddia ediyor. Kaynak, 'Noel'de telafi etmeyi umuyor ve Aralık'tan önce evde olacağından hala emin,' diye ekliyor.

Sandra ve Bryan’ın 'Ayrılmasının' Arkasındaki Gerçek

Nitekim Sandra Bullock şu anda Vancouver'da çekim Yeni Netflix filmi için, ancak bu Bryan Randall ile ilişkisinde herhangi bir sorun olduğu anlamına gelmiyor. Ayrıca, tabloid, Bullock ve Randall’ın sözde “şok edici bölünmüş” üne atıfta bulunarak okurlarını harekete geçirir ve ardından Randall'ın kız arkadaşı olmadan “mücadele ettiğini” iddia eder. Dedikoducu Polis Randall, Bullock'un yoğun bir programı olan talep gören bir aktris olduğunu bildiğinden oldukça emin. Gelince Kuş Kutusu yıldızın çocukları Randall için çok fazla, oyuncu daha önce erkek arkadaşının çocuklarına karşı çok iyi olduğunu belirtti. İle bir görüşme sırasında Modaya uygun Bullock, Randall hakkında şunları söyledi:

Süper naziktir. Çocuklar için o 1. sırada ve ben 2. numarayım. Ama anlıyorum çünkü o daha eğlenceli ve daha iyi ikramları var.

Basitçe söylemek gerekirse, Bullock ve Randall’ın ilişkilerinde herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyoruz. Bunlara ek olarak, Kadınlar Günü Geçmişte Bullock’un kişisel hayatı hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda güvenilmezdi. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Sandra Bullock iddiasıyla yayını bozdu aşıktım Keanu Reeves ile. Hem Bullock hem de Reeves'in diğer insanlarla ilişki içinde olduğu gerçeği göz önüne alındığında, bu sahte hikayeyi düzeltmek zor olmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.