Dır-dir Sandra Bullock 'mucize bebek' hamile mi? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, 54 yaşındaki aktrisin erkek arkadaşı olan bir çocuk beklediğini iddia etti. Bryan Randall . Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Göre TAMAM MI! oyuncu, Netflix filmini tanıtırken bir bebek yumruğu yapıyordu Kuş Kutusu Brezilya'da geçen ay. Sözde bir kaynak dergiye, 'Arkadaşlar Sandra'nın hamile kaldığını söylüyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, “Sandra, Bryan ile çocuk sahibi olma umudundan vazgeçmeyi reddetti. IVF'nin son turunun başarılı olduğunu kanıtladıktan sonra, havada yürüyorlardı. Hayatlarının bu aşamasında birlikte bir çocuk sahibi olacakları için çok heyecanlılar. Sandra'nın yaşı göz önüne alındığında, bu bebek gerçekten bir mucize. '

Şüpheli habercisi, ayrıca Bullock'un 'sadece birkaç yakın arkadaşına ve ailesine bebek hakkında bahsettiğini' iddia ediyor. Bu, güvenilir yakın çevresinin hangi üyesi haberi magazin gazetesine sızdırdı? 'İçeriden' devam eden kişi, aktrisin küçük bir kardeşe kavuştuklarını öğrendiklerinde 'ona sarılıp alkışlayan' iki küçük çocuğu Louis ve Laila'ya da haberi verdiğini söylüyor. Görünüşte var olmayan kaynak şu sonuca varıyor: 'Bryan ile bebek sahibi olmak, beklediği peri masalı sonudur.'

Dergi, hikayesini satmak için isimsiz ve izlenemeyen bir 'kaynağın' arkasına saklanır, ancak Bullock’un kendi sözcüsü onu reddetmek için kayda devam eder. Yayın kuruluşunun kimliği belirsiz ihbarcının iddialarına rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, hamile olmadığını onaylar.

Kayda değer, Bullock sık sık hamilelik söylentileriyle dalga geçti onu çevreleyen Daha önce, 'Bir tabloidde iki aylık hamileydim ve diğerinde dört aylık hamileydim' dedi. Bu sefer aktris sözde bir 'mucize bebek' e hamile. Anlatım basitçe doğru değil.

Bahsedilmeliydi, TAMAM MI! sahte hikayelerini takip etmekte sorun yaşıyor. İki haftadan daha kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Bullock, Keanu Reeves için Randall'ı terk etmeyi düşünüyordu . Bu son makale, bu saçma senaryodan hiç bahsetmiyor. Geçen yıl, çıkış yanlış bildirdi Bullock üçüncü bir çocuğu evlat ediniyordu . Bu açıkça hiç olmadı. Gerçekte, tabloid, oyuncunun kişisel hayatına dair sıfır içgörüye sahip, bu yüzden onun yerine onun hakkında kurgu yayınlıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.