Sandra Bullock Aktrisin Wyoming'de tam zamanlı olarak ailesiyle yaşayacağını iddia eden yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen Hollywood'dan ayrılmayı planlamıyor. Dedikoducu Polis bu yanlış raporu çürütebilir. Bunun tam bir uydurma olduğu söylendi.

Son sayısının kapağı TAMAM MI! aktrisin erkek arkadaşı Bryan Randall ve iki çocuğuyla Jackson Hole'da bir ev sahibi olduğu yeni bir hayata başlamak için şov dünyasından ayrıldığını iddia ediyor. Dergi, iddia ettiği şeyin bir 'kaynak' olduğunu, bu sözde kalıcı hareketin Bullock'un 'oyunculuktan bıkması' ve 'spot ışığından bıkması' tarafından gerçekleştirildiğini söyler. Yaklaşan filmi Ocean's Sekiz , gelecek yıla kadar sinemalarda görünmeyecek, ancak çıkış onun emekli olmadan önceki son projesi olacağını söylüyor.Magazin gazetesinin ismi açıklanmayan içeriden ayrıca Bullock'un Los Angeles'taki 'sahtekarlıktan' bıktığını ve çocuklarını daha normal, küçük bir kasaba ortamında büyütmek istediğini iddia ediyor. 'Kaynak' ayrıca aktris ve erkek arkadaşının bir Jackson Hole barı satın almayı planladıklarını ve hatta başka bir çocuğu evlat edinmekten bahsettiklerini iddia ediyor. Görünüşte sahte ya da yanlış yönlendirilmiş içeriden biri, 'Hollywood'dan kaçıp ülkede saklanma fikrini seviyorlar' diye ekliyor.

Dedikoducu Polis , ancak, bullock'a yakın bir kaynak ile magazin iddiasının doğruluğunu kontrol etti ve bize yakın zamanda emekli olmayı planlamadığı söylendi. Aktrisin Jackson Hole'da mülkleri var, ancak aynı zamanda ülke çapında başka şehirlerde de evleri var. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Bullock’un oyunculuk günlerinin henüz bitmediğinden emin. Ek olarak, bir Bullock temsilcisi de yayının, onun taşınmasıyla ilgili hikayesinin doğru olmadığını söylüyor.

TAMAM MI! Bullock hakkında gazete bayilerine doğru olmayan makaleler basmaktan ve koymaktan hiç çekinmedi. Dergi, 2012 tarihli bir kapak haberinde yanlış bir şekilde Bullock, Ryan Reynolds’un en iyi arkadaşı Jonathan Womack Martin ile çıkıyordu. aktris sadece söyledi Dedikoducu Polis makalenin tamamı yanlıştı. Bullock bize 'Kalbimi çalan tek kişi oğlum' dedi. Bu son kapak hikayesiyle yayın, oyuncunun kişisel hayatı hakkındaki iddialarını kontrol etmeye kararlı olmadığını göstermeye devam etti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.