Sandra Bullock ile evli DEĞİL Bryan Randall , tam olarak bir yıl önceki bir iddiaya rağmen. 14 Haziran 2017'de, TAMAM MI! çiftin mihraba bağlı olduğunu gizledi. O zaman, Dedikoducu Polis magazin hikayesini çürüttü ve şimdi tam 365 gün sonra, ikisinin hala düğümü bağlamadığı için haklı olduğumuz açık.

Tam olarak 12 ay önce, kapağı TAMAM MI! bir fotoğrafını öne çıkardı Ocean's 8 yüzünde kocaman bir gülümsemeyle aktris, “Düğün Çanları! Neden Bryan? ' Görünüşe göre, kendisi ve erkek arkadaşı evlenmeye hazırlanıyorlardı. Bununla birlikte, derginin içindeki makale sadece Bullock'un evlenme olasılığı hakkında spekülasyon yaptı.O zamanlar, tabloid sözde bir 'kaynak' ın 'Bir nişan duyurusunun ne zaman geleceğini herkes merak ediyor' dedi. Ve çıkış, Bullock ve Randall'ın yakında evleneceğini iddia ederken, iddiasını destekleyecek başka hiçbir ayrıntı veya kanıt sunmadı. Sadece düğünün Jackson Hole, Wyoming'de yapılacağını çünkü aktrisin orada bir evi olduğunu belirtti.

Ne zaman Dedikoducu Polis ilk olarak hikayeyi doğrulamış, bir ortak arkadaşımız ve Bullock bize 'işlerde düğün olmadığı' konusunda güvence verdi. Geçtiğimiz yıl boyunca, aktrisin Randall ile evlendiğiyle ilgili yanlış hikayeler oldu. Ancak, 2017'de olduğu gibi şimdi de doğru değil. Sadece üç ay önce, düğün dedikoduları yeniden ortaya çıktığında, Bullock'un temsilcisi, Randall ile 'evli olmadığını' söyledi.

Merakla, bir yıl önce magazin yanlış olduktan sonra, yine de yanlış anlatımına devam etti. Örneğin, Ekim 2017'de dergi başka bir kapak haberi yayınladı. Bullock bir düğün planlıyordu ve Randall ile bir bebek evlat edinmek istiyordu. . Bu uzun hikayede, prizin evliliklerinin 5.000 $ 'ın altına mal olacağını ve “barbekü, country müziği ve çocuklar için at gezintileri” yapacağını iddia etmesine rağmen, çıkış, iddia edilen tören hakkında çok az ayrıntı sunuyor, ki bu açıkça hiç gerçekleşmedi.

Hatte Prinzessin Diana eine geheime Tochter?

Bu yılın Ocak ayında aynı yayın geri geldi ve sürdürüldü Randall ve Bullock nişanlandı sözde tatillerde soruyu sordu. O zaman, magazin dergisi Wyoming'i terk etti ve yazın başında egzotik bir adada düğüm atacaklarına dair yemin etti, ki bu şimdi yaklaşık. Aktrisin Bullock adına konuşan temsilcisi bir kez daha söyledi Dedikoducu Polis Randall'la nişanlanmadıklarını ya da şu anda pitoresk bir adada ya da başka herhangi bir yerde bir düğün planlamadıklarını.

Bullock ve Randall bir gün evlenmeye karar verebilir, ancak şu ana kadar tabloid hikayeleriyle üç kez vuruldu. Doğruluk kontrolümüzün yanı sıra, zaman, yayının defalarca yanlış olduğunu da kanıtladı. Daha fazla söylenti çıkarsa, Dedikoducu Polis neyin gerçek neyin kurgu olduğunu araştırmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.