Sandra Bullock ve onun erkek arkadaşı Bryan Randall yanlış bir tabloid raporuna rağmen, gizli bir arka bahçe düğününde düğümü bağlamadı. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Oyuncu ve fotoğrafçı evlenmemiş.

Göre Yaşam tarzı , dört yıl, Wyoming, Jackson Hole'daki evinde sessizce evlendi. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: 'Vızıltı, kamarasının arka bahçesinde süper rahat bir tören düzenlemeleriydi. Sadece birkaç yakın arkadaşları, aileleri ve tabii ki çocukları oradaydı. ' Bullock'un iki küçük evlatlık çocuğu varken, Randall'ın önceki evliliğinden yetişkin bir kızı vardır.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, müzik seçimi, menü, dekor, çiftin ne giydiği ve ne kadara mal olduğu dahil olmak üzere Bullock’un sözde 'düğünü' nin tüm ayrıntılarını bildiğini iddia ediyor. Tipster ayrıca Randall'ın '18.000 $ 'lık resepsiyonu' paradan tasarruf etmek için planladığını, düğün pastasının ise Bullock'un kız kardeşi tarafından yapıldığını iddia ediyor. Bununla birlikte, 'içeriden' biri, düğünlerin ne zaman gerçekleştiğini açıkça belirtmeyi ihmal ediyor. Nasıl oluyor da, magazin gazetesinin 'kaynağı', düğünün gerçekleştiği zaman hariç, düğünün tüm giriş çıkışlarını biliyor?

Yayın, hikayesini satmak için isimsiz ve görünüşte hayali bir içeriden birinin arkasına saklanıyor, ancak Bullock'un kendi sözcüsü, onu reddetmek için kayda devam ediyor. Prizin kimliği belirsiz ihbarda bulunan kişinin iddialarına rağmen, aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, evinde hiçbir düğün yapılmadığını ve evli olmadığını onaylar. Derginin makalesi basitçe uydurma.

jason sudeikis und jennifer aniston

Belirtilmesi gerekir, Yaşam tarzı çok kısa bir hafıza süresine sahip gibi görünüyor. Şubatta, Dedikoducu Polis Asılsız bir şekilde rekabet ettiği için aynı gazeteyi bastı Bullock ve Randall gizlice evlenmişti Los Angeles'taki evinde. Bu son makale, aynı derecede hayali senaryodan bahsetmiyor. Bunun yerine, dergi sahte nikahları Wyoming'e taşımaya karar verdi.

Geçen Kasım, Dedikoducu Polis yanlış ısrar ettiği için yayını çağırdı Bullock erkek arkadaşıyla bir bebek bekliyordu . Sahte hamilelik söylentisini ortaya çıkar çıkmaz çürütdük. Doğal olarak, derginin en yeni hikayesi, hamile olan oyuncuya ne olduğunu ele almıyor.

jennifer aniston und david schwimmer

Kayda değer, Yaşam tarzı hakkında da bir hikaye uydurdu Bullock bir çocuk bekliyor Nisan 2018'de. Ve Aralık 2017'de, çıkışta yanlış bir şekilde Bullock ve Randall bir 'kış düğünü' yapıyorlardı Avrupa'da. Gazetenin anlatılarının hiçbiri başarılı olmadı, ancak bu yenilerini bulmasını engellemedi. Wyoming'deki bir arka bahçedeki düğünü çevreleyen bu son rapor da kurgudan başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.