Bir tabloid iddiaları Sandra Bullock ve Keanu Reeves 90'larda gizli bir aşk yaşadı, ama sonunda kalp kırıklığıyla sonuçlandı. Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan gerçeğe dayalı değil. Dedikoducu Polis eski yıldızları ve uzun zamandır arkadaşları hiç çıkmadıklarını doğrulayabilir.'Sandra ve Keanu: Anlatılmamış Aşk Hikayeleri' bu haftanın kapağını okuyor Star . Bunun 'anlatılmamış' olmasının nedeni doğru olmaması, ancak çıkışa göre Bullock ve Reeves, 1994’leri çekerken gizlice takılıyorlardı. Hız . Sözde içeriden biri dergiye, vurulduktan sonra birbirlerini görmeye devam ettiklerini söyler ve “birlikte ne kadar çok zaman geçirirlerse, o kadar yakınlaşırlar. Yeni ve heyecan vericiydi. Keanu, Sandra'yı hediyeler ve tatlı jestlerle yıkadı ve ona tamamen aşık oldu. 'Sözde kaynak ayrıca, 'düşük anahtarlı' ilişkilerinin, Reeves'in filmde başrolü paylaşma fırsatını geri çevirdiği 1996 yılına kadar sürdüğünü iddia ediyor. Hız 2: Seyir Kontrolü . Bullock devam filmi için geri döndü, ancak oyuncu senaryodan memnun olmadığı için projeyi geçti. Şüpheli haberciye göre, Reeves'in kararı sözde 'romantizmi' ni yok etti. Sandra kalbi kırıldı ve reddedildi. Neden yine onunla birlikte yıldız olmak istemediğini anlayamadı. '

Görünüşe göre sahte içeriden biri devam ediyor, 'Kendisine başka biriyle tanışıp tanışmadığını soruyordu - o zamanlar Keanu Hollywood'un en büyük kalp atışlarından biriydi ve kadınları seçmişti.' Sözde 'kaynak', Bullock ve Reeves'in durumu takip ederek kendi yollarına gittiklerini ve aktrisin 'kaçan kişinin kendisi olabileceğini düşündüğü için harap olduğunu' söyleyerek devam ediyor. Tabloid, yardımcı yıldızların 2006'lar için yeniden bir araya geldiklerinde arkadaşlıklarını onardığını söyleyerek makalesini bitiriyor. Göl Evi , geri çevirdiği için 'Keanu’nun özür dileme şekli' Hız 2 .Magazin efsanesi tam bir kurgudur. Bullock ve Reeves'in 25 yıldır kalıcı bir dostluğu var. ama aralarında hiç romantizm olmadı. Aslında, oyuncu ortaya çıktı Ellen DeGeneres Gösterisi geçen yıl filme çekerken Reeves'e aşık olduğu Hız ama hiçbir yere gitmedi. Bullock, 'bu kadar uzun süredir' arkadaş olmalarının nedeninin hiç çıkmamaları olduğunu da belirtti. Reeves, geçtiğimiz Haziran ayında DeGeneres'in talk show'unda göründüğünde, oyuncuya da aşık olduğunu itiraf etti, ancak hiçbir zaman oyunculuk yapmadığını doğruladı. 'Çalışıyorduk!' Reeves, konuyla ilgili baskıya girdiğinde iddiaya girdi. Ek olarak, her iki yıldızın temsilcileri de çift olduklarını inkar ediyorlar.

Star aynı tabloid mi Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Haziran ayında basıldı Angelina Jolie, Reeves'e çıkma teklif etmişti ve o bunu kabul etti. Bu rapor tam bir uydurmadır. 2017'de, yayın yanlış bildirildi Bullock bir düğün planlıyor ve bir bebek evlat ediniyordu erkek arkadaşı Bryan Randall ile. Bu senaryoların hiçbiri işe yaramadı. Dergi, Bullock ve Reeves’in kişisel yaşamlarında 25 yıl önce veya bugün olup bitenlere dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.