Sandra Bullock geçen yıl ailesine küçük bir kız daha eklediğini iddia eden bir rapora rağmen üçüncü bir çocuğu evlat edinmedi. Dedikoducu Polis iddiayı bir yıl önce düzeltti ve şimdi belirli bir tabloid gazetesinin kapak hikayesinin kurgudan başka bir şey olmadığı daha da açık. Ek olarak, Bullock ve fotoğrafçı erkek arkadaşı Bryan Randall Makalede iddia edildiği gibi, son 12 ayda evlenmemiş.

4 Ekim 2017'de, TAMAM MI! ön kapağında “Sandra için bir bebek!” diye haykıran bir rapor yayınladı. Ayrıca, Randall'ın onu 'tekrar evlenmeye ikna etmesinden' sonra Oscar ödüllü kişinin 'başka bir kız ve bir düğün' yaşadığını ön sayfasında iddia etti. Dergi, hikayesinin daha inandırıcı görünmesini sağlamak için, Bullock'un evlat edinme için 'evrak işlerini sonuçlandırdığını' ve 'tatillerden önce eve getirdiğini' iddia eden 'kaynak' olarak adlandırdığı şeyin bir 'kaynak' olduğunu aktardı. Elbette, Noel 2017 ve Yeni Yıl 2018 çok geçti ve Bullock, 8 yaşındaki oğlu Louis ve 6 yaşındaki kızı Laila'yı içeren ailesine bir şey eklemedi.Aynı sahte makalede, yayın Randall'a yemin etti ve aktris, 2018 İlkbaharında Wyoming'deki evinde bir bütçe düğünde evlenecek. Laila ve Louis'i de benimseyin. Dergi, Bullock'un 'ona güvendiği' için bu hareketi yapacağını belirtti. Fotoğrafçıya güveniyor ama Dedikoducu Polis 365 gün önce kaydedildi, TAMAM MI! Bullock hakkındaki raporlarında mutlaka güvenilemez.

O haberden iki ay sonra, Dedikoducu Polis anlatıları biraz değiştirip Bullock ve Randall yeni nişanlanmışlardı ve bir varış yeri düğünü planlıyorlardı. . Raporumuz ortaya çıktığı ve temsilcisi de onayladığı için, hepsi doğru değildi. Daha sonra, üç ay sonra Nisan ayında bir kez daha yanlış bir şekilde iddia edildiğinde bulvar gazetesini düzelttik. Bullock üçüncü bir çocuğu evlat ediniyordu . Sözcüsü yine bunun tamamen yanlış olduğunu söyledi.

Fotoğrafçı ve aktrisin bir gün evlenip kuluçkalarına ekleyebilecekleri düşünülebilirken, yayının şununla ilgili kapak hikayesi: Bullock 'başka bir bebek' evlat ediniyor ve Randall ile 'düğün' yapıyor bir yıl önce doğru değildi ve bu güne kadar yanlış kalıyor. Sebep Dedikoducu Polis Yıl dönümlerinde hikayeleri ara sıra tekrar ziyaret etmek, sırtımızı okşamak değildir. Bu gerçekten okuyuculara sahte kurumların zamanla nasıl parçalandığını ve kanıtlanabilir şekilde yanlış olduğu gösterilebileceğini göstermek içindir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.