Dır-dir Ryan Seacrest zamanını tehdit eden zor bir hastalıkla savaşmak Kelly ve Ryan ile Yaşa ? Dedikoducu Polis ev sahibi hakkındaki son söylentiyi araştırır. İşte bildiklerimiz.

Ryan Seacrest’in Çalışması Onu Öldürüyor mu?

Yeni bir raporda National Enquirer , Ryan Seacrest'in son yokluğunu 'küçümsediği' iddia ediliyor. Canlı çünkü onu sonsuza dek programdan çekmeye zorlayabilecek gizemli bir hastalıkla uğraşıyor. Sunucu bu yıl üçüncü kez gündüz TV programına çıkmadı ve tabloid, Seacrest'in mevcut salgını bahane olarak kullandığını iddia ediyor.Amerikan İdolü ev sahibi gerçekten de koronavirüs için kendini test ettirdi ve bunun negatif çıktı. Ancak kağıt, Seacrest'in 'grip benzeri semptomlardan' muzdarip olduğunu ve doktorların devam eden yorgunluk, aşırı yorgunluk ve kilo kaybıyla 'şaşkın' olduğunu açıklıyor. Bir kaynak dergiye, Seacrest'in 'kapsamlı bir dizi test yaptırdığını ve doktorların sorunlarının ne olduğunu tam olarak belirleyemediklerini' söyledi. İçeriden biri ayrıca Seacrest ile ilgili bir şeylerin 'çok yanlış' olduğunu ve doktorların 'gizemi çözmekten uzak' olduğunu ortaya koyuyor.

Seacrest İyilik İçin Dışarıda mı?

Dergi, ev sahibinin 'kronik yorgunluk sendromundan' muzdarip olduğuna inanılan geçmiş raporlara atıfta bulunuyor. Gazete ayrıca, üreticinin felç geçirdiğine dair başka spekülasyonları da gündeme getiriyor. Gazetecinin içeriden biri, ev sahibini tedavi etmeyen doktorların sağlık sorunlarıyla ilgili endişelerini dile getirdiklerini ve onu iş yükünü yeniden gözden geçirmeye şiddetle teşvik ettiklerini belirtiyor.

'Tekrar sağlıklı olmak isterse her şeyden vazgeçmesi gerektiği konusunda uyarıldı' diye sonlandırıyor içeriden.

Ryan Seacrest'in Sağlığı Hakkındaki Gerçek

Dedikoducu Polis Ryan Seacrest’in işkolik yaşam tarzının sağlığı için sorunlara neden olmak . Radyo sunucusu, sektördeki en çalışkan adamlardan biri olsa da, bilinmeyen bir hastalıktan veya herhangi bir gizemli yorgunluk sendromundan muzdarip değil. Hikayeyi, raporun uydurma olduğu konusunda bize güvence veren Seacrest'e yakın bir kaynak tarafından yayınladık. Ayrıca, ev sahibi az önce görüldü açık Kelly ve Ryan ile Yaşa şovun Cadılar Bayramı bölümü için mükemmel derecede sağlıklı görünüyordu.

Gelince Enquirer , ev sahibi açısından kağıt en güvenilir değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Seacrest'in Shayna Taylor ile evlendi . Eski çift bu yılın başlarında ayrıldı, ancak ondan önce bile ikisi nişanlanmamıştı.

Aylar önce, aynı yayın Seacrest'in ayrılıyordu Kelly ve Ryan ile Yaşa . Sunucu, kuruluşun iddiasına rağmen hala gösteriden ayrılmadı ve bu sadece dergiden gelen bir başka yanlış söylentiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.