Ünlü dedikodusu dünyası asla durmaz, durmaz da Dedikoducu Polis . İşte en son söylentiler ve haberlerle ilgili dökümümüz.

Fixer Uppers

(HGTV)

Wie alt ist Whitney Mathers?

Joanna, Chip 'Fixer Upper' Yeniden Başlatma Konusunda Kavga mı Ediyor?

The National Enquirer Chip ve Joanna Gaines'in son derece başarılı HGTV şovlarının yakında yeniden başlatılmasında her küçük ayrıntı için 'tartıştıklarını' bildirdi. Sabitleyici Üst . Kaynaklar tabloid'e Joanna'nın, Chip'in onu yeniden başlatmaya ikna etmesine izin vereceğine inanamayacağını söyledi. Söylentiyi inceledik ve burada bir karara vardı .

Ryan Seacrest, On Air With Ryan Seacrest

(Youtube)

Ryan Seacrest 85 Milyon Dolarlık LA Malikanesi Satıyor

Canlı! Kelly ve Ryan ile ortak sunucu Ryan Seacrest, Beverly Hills malikanesini 85 milyon dolara satışa çıkardıktan sonra bu hafta büyük gayrimenkul hamleleri yapıyor. Bu haber, Seacrest'in popüler gündüz konuşma şovuna ev sahipliği yapan gösterisinden gizlice çıkışını planladığına dair magazin dergilerinden aylarca süren spekülasyonların ortasında geliyor. Dedikoducu Polis Seacrest'in kariyer hamlelerine ilişkin söylentilerin yanı sıra büyük hamle için bağlam sağladı, buradan okunabilir .

İki fotoğraf. Prenses Anne solda şüpheli görünüyor, Prens Charles koluyla Camilla Parker Bowles

(Art Babych / Shutterstock.com, Simon Ward Photography / Shutterstock.com)

Prens Charles, Prenses Anne'i Kraliyet Ailesinden Tekmeliyor mu?

Göre Küre Prens Charles’ın karısı Camilla Parker Bowles, şahsen kraliyet kocasından kız kardeşi Prenses Anne'yi kraliyet ailesinden kovmasını istedi. Gazeteci, Parker Bowles'ın kayınbiraderi Parker Bowles'ın taht hırslarının önüne geçeceğinden korktuğunu açıklamaya devam etti. Biz iddiaları araştırdı ve kendi sonucumuza vardık.

Marlon Wayans Frau Angelica Zackary
Pembe renkli Amal Clooney, siyahlar içinde kocası George ile birlikte duruyor

(Jaguar PS / Shutterstock.com)

George Clooney, Motosikleti İçin Hala Amal İle Mücadele Ediyor mu?

Bu hafta çıkan bir başka raporda, Amal ve George Clooney'nin motosikletini sürmek için savaştığını iddia ediyor. George, birkaç yıl önce İtalya'da bir scooter kazasında kendisini yaraladı ve bu da Amal'ı korkutarak sözde ona binmesini yasakladı. Tabloid kaynakları, ikilinin sonuç olarak evliliklerinde gerilim yaşadıkları konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis aksi belirlenir ve mantığımız burada bulunabilir .

Leonardo Dicaprio als Baby
Michael Jackson, bir müzik videosunda sarı bir Hawai gömleği giyiyor

(YouTube / Michael Jackson)

Michael Jackson’ın Annesi Oğlunun Servetini Hayvan Barınağına Vermeyi mi Planlıyor?

Dedikoducu Polis Michael Jackson’ın annesi Katherine Jackson’ın pop yıldızının büyük servetini bir hayvan barınağına bırakmayı planladığını iddia eden bir makale keşfetti. Özellikle, magazin dergisi 90 yaşındaki Katherine'in parayı bir kedi barınağına bırakacağını iddia etti. Hükmettik burada söylentiye göre .