Ryan Seacrest şov dünyasının en çalışkan adamlarından biridir. Magazin dergileri son zamanlarda Seacrest’in iş ahlakı nedeniyle sağlığını riske attığını iddia etti. Ayrıldığına dair söylentilerden Canlı Seacrest'in 'ölümün eşiğinde' olduğunu belirten raporlara, Dedikoducu Polis ev sahibi hakkında araştırdığımız birkaç hikayeyi özetledi.Bir Tailspin'de

2020'nin sonlarında Küre Ryan Seacrest'in hayatını bildirdi trajik bir kuyruktaydı . Dergi, Amerikan İdolü sunucu, Shana Taylor'dan ayrılmasının ardından 'şişkin bir münzevi' haline geldi ve iptali Kardashians ile tutmak . Sözde içeriden biri, Seacrest'in hijyen ve egzersiz rutinini ihmal ettiğini ve ona en yakın olanların 'bu şekilde devam etmesine izin vermeyeceğini' iddia etti. Raporun tek gerçeği, Seacrest'in Taylor ile ardı ardına olan aşkını yılın başlarında kopardığı ve KUTWK sona geliyordu. Dedikoducu Polis Ancak, gazetenin raporunun, izlenemeyen kaynaklardan gelen temelsiz söylentilerden başka bir şey olmadığını açıkladı. Gerçekte, Seacrest’in hayatı bir sarmalda değildi ve değildir.

Steve Harvey verließ Frau für neue Frau

New York'tan ayrılmak mı?

Yaklaşık aynı zamanlarda Seacrest'in malikanesini satmak Los Angeles'ta. 85 milyon dolarlık ev, ev sahibi tarafından 2012 yılında satın alındı ​​ve daha önce Ellen DeGeneres'e aitti. Bu emlak hikayesi, Seacrest'in ayrılmayı planladığı dedikodu medyasının aylarca süren spekülasyonunu takip etti. Kelly ve Ryan ile Yaşa . Seacrest ve yardımcı sunucusu Kelly Ripa, gündüz konuşma şovunu çekerken uygun sosyal mesafe protokollerini izlemişlerdi ama Eylül'de yeniden bir araya geldi geçen yıl. Bunu yapmadan önce, tabloid, Seacrest'in Ripa'yı 'toz içinde' bırakmak ve New York City'ye gidip gelmeyi reddetti - ki Dedikoducu Polis birkaç kez düzeltti.

Tekrar Aşkı Arıyorum

İki ay önce Ulusal Soruşturma r Ryan Seacrest'in yalnızdı ve kariyerini aşka koyduğuna pişmanlık duyuyordu . Seacrest'in Taylor'dan ayrılmasından ötürü harap olduğu iddia edilen gazete ve sözde son sağlık sorunları, onu 'aşka bir şans daha' istediğini fark ettirdi. Bir kaynak, “kendisini lanetli hissetmeye başladığını” ortaya koydu. Ryan şimdi kariyerini birçok kez kişisel hayatının önüne koyduğunu fark ediyor ve bunun için sonsuza dek acı çekebilir! ' Dedikoducu Polis Seacrest'in Taylor'dan ayrıldığı için pişman olduğu fikrini çoktan düzeltmişti. Eski çiftin ortaya çıkmasından sonra üçüncü kez bıraktığını söylemişti Seacrest başka bir kadınla görüldü. Bu nedenle, ev sahibinin bölünmeden veya kariyerinden pişman olduğundan şüpheliyiz.Erken Bir Mezara Doğru mu?

Son zamanlarda, Enquirer Ryan Seacrest'in servetini geri çevirdiğini iddia etti çünkü erken bir mezara kadar çalıştığından korkuyordu . Süpermarketteki tabloid, Seacrest’in Dedikoducu Polis Seacrest'in “akut yorgunluk sendromu” ndan ağrıdığı veya havada bir tür felç geçirdiği fikrini defalarca çürüttü. Seacrest ayrıca kırmızı halıya ev sahipliği yapmama seçiminin yeni kariyer girişimlerinden kaynaklandığını ve sağlığının bir faktör olduğundan bahsetmediğini açıkladı.

Wird George Clooney geschieden?

Basitçe söylemek gerekirse, Ryan Seacrest gayet iyi durumda ve ölünceye kadar çalışmıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra İlk Ünlü Şerefine Zaten Vardıshaunie o'neal und shaquille o'neal

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Jeopardy! ’Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?