Ryan Seacrest evlenmiyor Shana Taylor . Son zamanlarda olduğunu iddia eden bir tabloid yanılıyor. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Bu aydan daha erken, Temasta yanlış ifade edilen Ryan Seacrest, Shana Taylor'dan onunla evlenmesini istedi. Dergi, ikisinin birkaç kez dağılmasının ardından Seacrest'in soruyu Taylor'a sorduğunu iddia etti. İsimsiz bir içeriden haber çıkışına şöyle dedi: 'Çok mutlu. Arkadaşları ve aileleri ile büyük bir kutlama istiyorlar ve bunu gelecek yılın sonunda veya gelecek yılın başlarında yapabileceklerini umuyorlar. 'Şüpheli içeriden biri, evlilikten sonra Seacrest ve Taylor için bebeklerin geleceğini iddia etti. İddia edilen kaynak, 'Ryan daha genç olmadığını fark etti,' diye devam etti, 'Bir iki çocuk sahibi olmak istiyor ve Shayna da bebek sahibi olmak için can atıyor.' Kabataslak içeriden biri şu sonuca varıyor: 'Bu onlara doğru geliyor.'

Rihanna schwanger mit Drakes Kind

Maalesef bu hikayenin zamanlaması daha kötü olamazdı. Ryan Seacrest ve Shayna Taylor'ın birlikte sekiz yıl sonra ayrıldığı doğrulandı. Ryan ve Shayna, romantik ilişkilerini bir süre önce dostane bir şekilde bitirmeye karar verdiler. Onlar, iyi arkadaşlar, birbirlerinin en büyük destekçileri olarak kalırlar ve her zaman bir çift olarak birlikte geçirdikleri zamanın kıymetini bilirler. E! Haber bildirildi . Seacrest de geçen gün kimliği belirsiz bir kadınla tatile çıktı. duyurudan sonra o ve Taylor ayrıldı. Ayrılığın 'bir süre önce' olduğuna dikkat edin, bu nedenle magazin gazetesinin sözde 'kaynağı' eski çiftin hayatı hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmiyordu.

Ayrıca, Dedikoducu Polis zaten anlatıyı düzeltti ki Taylor ve Seacrest nişanlandı. itibaren Temasta Kardeş yayını, TAMAM MI! , bu aydan daha erken. Her iki tabloid de aynı ana şirkete ait, bu yüzden ikisinin de bilgisiz olması bizi şaşırtmadı.

Geçen mayıs, baskın yaptık Temasta haksız yere iddia etmek için Ryan Seacrest istifa ediyordu Amerikan İdolü . Sahte hikaye, Seacrest'in dışarı çıkmak istediğini ve tabağında çok şey olduğu için yola devam etmeye hazır olduğunu iddia ediyordu. Dedikoducu Polis gösterinin prodüksiyonuyla ilgili bir kaynakla kontrol edildi ve Seacrest'in ayrılmadığı söylendi İdol . Ek olarak, sunucu da gösteriden ayrıldığını duyurmadı. En son sezonu çekmeye devam etti.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis sahte bir hikayeyi reddetti TAMAM MI!, iddia edilen Seacrest, Taylor'a Sevgililer Günü'nde evlenme teklif edecekti. . Şüpheli bir kaynak, çıkışa yaptığı açıklamada, ev sahibi Şükran Günü'nde evlenme teklif edeceğini, ancak 'soğuk ayakları' olduğunu ve aşkı kutlayan tatilde sormaya karar verdiğini söyledi. Ancak bu hikaye doğru değildi. Aylar önce ortaya çıktığından ve çiftin yeni ayrılmasından bu yana, Seacrest'in soruyu o zaman ya da daha yakın zamanda sormadığı oldukça açıktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie hat Melissa McCarthy so viel Gewicht verloren?