2020'de bir tabloid iddia edildi Ryan Seacrest ayrılıyordu Ryan ve Kelly ile yaşa ve kalıcı olarak Los Angeles'a taşınmak. Dedikoducu Polis raporu yeniden ziyaret ediyor. İşte öğrendiklerimiz.

Ryan Seacrest Kelly Ripa'yı Ve New York'u Geride Bıraktı mı?

Geçen yıl National Enquirer iddia edilen Seacrest ve Kelly Ripa onların ayrı yollarına gitmek . Kaynaklara göre, 2017'den beri sabah talk show'unda birlikte yer alan ortak sunucular kendi yollarına gidiyorlardı ve Seacrest, Ripa'yı 'toz içinde' bırakıyordu. Ryan sadece kalıcı olarak Los Angeles'ta kalmak istedi ve Kelly, New York köklerinden vazgeçmeyecek. Tamamen dostça davrandı. Sadece farklı şeyler istiyorlar ”dedi bir kaynak dergiye. Gazete, Seacrest talk-show'u Los Angeles'taki evinden filme aldı ve bu şekilde devam ettirmeyi planladı.Los Angeles Ryan İçin Daha İyi miydi?

İçeriden biri, Seacrest’in programının ve sürekli yurt dışı seyahatlerinin onu yıpratmaya başladığını sürdürdü. Uçarken bile günün her saati çalışıyor. Ama o yorgun ve kalıcı olarak Los Angeles'a yerleşmek istiyor ”diye ekledi kaynak. Tahmin eden kişi Seacrest'i ifşa etti “Kelly için hâlâ deli oluyordu ve bu asla değişmeyecek. Ama onu ve kocası Mark Consuelos'un New York'taki evlerinden yayın yapmasını izliyordu ve onsuz iyi olacaklarını düşünüyor. '

Ryan Seacrest Hiçbir Yere Gitmiyor

Dedikoducu Polis Ryan Seacrest'in hiçbir yere gitmeyeceği ve kararımızın bugüne kadar yanlış olduğu zaman açıklığa kavuştu. Seacrest ve Kelly Ripa geri döndüler Canlı birlikte COVID-19 protokolleri nedeniyle birbirlerinden uzakta karantinaya alındıktan sonra. Ortak sunucular geçen yıl sendikasyonlu talk şovu kendi evlerinden filme alırken, Amerikan İdolü ayrılmayı asla planlamadım Canlı . Dedikoducu Polis ayrıca, ev sahibine yakın bir kaynaktan, hikayenin sahte olduğuna ve şimdi raporumuzun doğru olduğu açıkça anlaşıldığına dair bize güvence veren bir açıklama aldık.

Tabloids Yine Yanlış

Ek olarak, Enquirer en güvenilir kaynak değil. Dedikoducu Polis Seacrest hakkında yanıldığı için daha önce gazeteyi bozdu. Geçen yıl, çıkış iddiası Seacrest kız arkadaşına evlenme teklif etmeyi planladı , Sevgililer Günü'nde Shana Taylor. İkili rapor çıktıktan sonra ayrıldı ve hiçbir zaman nişanlanmadılar.

Çıkış ayrıca Seacrest’in sağlığını da iddia etti işkolik eğilimleri nedeniyle kötüleşiyordu . Seacrest'in sektördeki en çalışkan adamlardan biri olduğu bir sır değil. Fakat, Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltti. Seacrest'e yakın bir kaynakla konuştuk ve kusursuz muhbirimiz makalenin yanlış olduğunu söyledi. Seacrest, geçen yaz yorgunluktan bir gün izin almıştı, ancak o zamandan beri çalıştığı kadar sıkı çalışmaya geri döndü.

Daha saçma iddialarından birinde, yayın Seacrest'in de botoks enjeksiyonları nedeniyle körleşmek kendini veriyordu. Ryan Seacrest hayranları rahatlayabilir, medya devi gayet iyi durumda ve kesinlikle kör olmayacak. Açıkçası, tabloid, sunucu hakkındaki bu saçma hikayelerle her yerde oldu. Dedikoducu Polis O hikayeyi, tıpkı diğerlerini yakalamış olduğumuz gibi, o sırada bozdu.

ist Tim und Glaube eine Scheidung zu bekommen

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanç mı?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Tüm Bu Kiloları Kaybetmesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.