Yaptı Ryan Seacrest Davet et Mariah Carey 'Dick Clark’s New Year's Rockin’ Eve '2019'da performans sergilemek için? Magazin dergilerinden birindeki iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Carey, iki yıl önce ABC’nin Times Meydanı’ndaki yıllık Yeni Yıl şovundaki feci performansın ardından manşetlere çıktı. Şarkıcı, setinde tökezledi ve müziği duyamamasına neden olan kusurlu bir kulak parçası nedeniyle dudak senkronizasyonu yakaladı. Neyse ki, Carey ertesi yıl geri döndü ve kendini kurtardı.Seacrest bir kez daha bu yılki gösteriye ev sahipliği yapacak ve National Enquirer , şarkıcının bir kez daha görünmesini istiyor. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: “Yeni bir tatil geleneği başlatmak ve her yıl onun ortaya çıkmasını istiyor. Mariah'nın yeni bir CD çıkışı var, bu yüzden zamanlama iyi, ancak çözülmesi gereken zamanlama çakışmaları var. '

Dedikoducu Polis Ancak Seacrest'e yakın bir kaynağa ulaştı ve anonim kalmak koşuluyla hikayenin 'doğru olmadığını' söyledi. TV kişiliği Carey'i Yeni Yıl programına geri davet etmedi. Carey'in geçen yıl gösteriye geri dönmesinin ana nedeni, önceki yıl performansını bozduktan sonra kendini kurtarmaktı. Şarkıcı, 2018'de çalmasına yardım ettiğinde her şey yolunda gittiği için onu çekti. Carey'e 2019 şovu için bir yer teklif edilmemişti.

Aslında, geçen hafta bildirilmişti Carey, Yeni Yılı St. Barts'ta bir performansla kutlayacak . Şarkıcı söyledi Biz Haftalık, 'Yeni yılda Nikki Beach'te ailem, sevdiklerim ve kutlamalara katılan herkesle buluşmaktan heyecan duyuyorum!' 'St. Barts özel bir adadır ve 2019'a başlamak için harika bir yer olacaktır. '

Gelince 'New Year's Rockin’ Eve 'dizisi 2019 icra edecek müzisyenlerden bazıları arasında Ciara, Camila Cabello, Shawn Mendes, Halsey, Kelsea Ballerini, The Chainsmokers, Charlie Puth, Macklemore ve Weezer yer alıyor. Düzinelerce saygın haber kaynağı, etkinliğe kimlerin katıldığına dair güncellemeler sağladı, ancak Carey'in adı, Enquirer .

Elbette, magazin gazetesinin düzmece hikayesine şaşırmadık. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için dergiyi birden fazla kez çağırdı Seacrest 'Live' ı bırakıyordu ev sahibi Kelly Ripa ile sözde bir kavga üzerine. Zaman, anlatının tamamen yanlış olduğunu kanıtladı. Bu son rapor artık doğru değil.

Tom Cruise nicht Suris Vater

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.