Son birkaç yıldır, Ryan Seacrest modelle tekrar tekrar, tekrar kapalı bir ilişki yaşadı Shayna Taylor . Pek çok gazeteci, Seacrest’in flört hayatıyla ilgili saçma dedikodulara yol açmak için ilişkilerinin biraz çalkantılı doğasından yararlandı. Dedikoducu Polis sahte olduğu için çürütüldü. İşte bunlardan birkaçı.

sind Chip und Joanna gewinnt geschieden

Seacrest 24 Yaşındaki Bir Modelle Çıkıyor muydu?

Temmuz 2019'da, Yaşam tarzı Seacrest’in sözde yeni kız arkadaşının onu üzmek Canlı ortak sunucu, Kelly Ripa yanı sıra annesi. Seacrest ve Taylor o yılın Şubat ayında ayrılmışlardı ve tabloid, Ripa'nın 44 yaşındaki Seacrest'in 24 yaşındaki model Larissa Schot ile “yoluna devam ettikten” sonra bir “orta yaş krizi” yaşadığından endişe duyduğunu iddia etti. . Seacrest ve Schot gerçekten de Güney Fransa'da öpüşürken görülmüşlerdi. Ancak Dedikoducu Polis Seacrest'e yakın bir kaynak tarafından bilgilendirildiyse, Ripa ve Seacrest'in annesinin 'bir ilişkisi olmadığı' için 'onaylayıp onaylamayacağı' 'hiçbir şey' yoktu.Alex Rodriguez, Jennifer Lopez ve Ryan Seacrest'i Kıskanıyor muydu?

Ertesi ay National Enquirer iddia eden bir hikaye yayınladı Alex Rodriguez, Jennifer Lopez’in Seacrest ile arkadaşlığına 'öfkeliydi' . Çıkış, Seacrest ve eski Amerikan İdolü İş arkadaşı, 'birçok ortak yönleri paylaştıklarını' fark ettikten sonra 'ayrılmaz' hale geldi ve Rodriguez nişanlısı hakkında toprak sahibi hissetmeye başladı. Lopez’in sözcüsü ise şunları söyledi: Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğunu. Rodriguez, Seacrest ile olabilecek herhangi bir arkadaşlığını kıskanmıyor.

Wer ist Michael Strahan aus August 2016

Terapiden Sonra Taylor ile Evlenmeye Hazır mıydı?

Ağustos ayında, Seacrest ve Taylor yeniden bir araya geldiklerinde, Enquirer bunu söylemek için geri geldi Seacrest terapiye gittikten sonra onunla evlenmeye hazırdı. . Güvenilmez yayın, Seacrest'in 'Taylor'ı geri kazanmak' için terapi seansları yapmaya başladığını ve onunla koridorda yürümeye hazır olduğunu yazdı. Ama Seacrest içerisinden bir kez daha haber aldı Dedikoducu Polis iddianın gerçek olmadığı. Çift geri döndü, ancak henüz evliliği düşünmüyorlardı.

Ve Hayır, Hala Nişanlı Değil ...

Ve aylar geçtikçe, başka bir magazin gazetesinin neye inandığına rağmen herhangi bir evlilik planlarını açıklamadılar. Bu yılın Şubat ayında, TAMAM MI! yazdı Seacrest'in Taylor'a evlenme teklif etmeyi planladığı . Sözde bir kaynak, 'Ryan'ın artık hiç şüphesi yok ve arkadaşlarına hazır olduğunu söylüyor,' dedi ve 'Sevgililer Günü'nde bunu yapabilir!' Ancak zaman geçtikçe ve Şubat ayına dönüştükçe, bu hikayenin bir kez daha düzmece olduğu anlaşıldı. Taylor ve Seacrest herhangi bir nişan ilan etmediler, ne de Dedikoducu Polis Taylor'ın sosyal medyada yayınladığı resimlerde herhangi bir nişan yüzüğü belirtisi bulun. Süpermarket gazetelerinin sayfalarında Ryan Seacrest’in ilişkileri hakkında uzaktan doğru bir şey bulmayı beklemeyin.