Dır-dir Ryan Seacrest LA'ye kalıcı olarak geri dönmeyi ve ayrılmayı düşünüyor Canlı! Kelly ve Ryan ile ? Bu sahte tabloid söylentisi bu hafta bir kez daha itiliyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Seacrest, koronavirüs salgını sırasında kilitlenmeler başladığından beri Los Angeles'ta karantina altına alıyor ve ev sahipliği yapmaya devam ediyor Canlı! neredeyse Kelly Ripa ile birlikte. Değişimden ilham alan dedikodu sitesi Daha Yakın Haftada Bir Seacrest'in bu hareketi kalıcı hale getirmeyi düşündüğünü iddia ediyor. Sözde 'kaynak', 'New York'a karşı hiçbir şeyi yok, ancak Los Angeles'ta daha sağlıklı olduğunu düşünüyor' diyor.Görev süresine gelince Canlı, kaynak, Seacrest hareketin gösteri için 'bazı önemli değişiklikler yaratabileceğini' anlıyor. 'Ryan programın aynı odadaki sunuculara ihtiyacı olduğunu biliyor,' diye devam ediyor 'içeriden', 'ama şu anda Kaliforniya'da yaşamama düşüncesinden korkuyor.' 'Yasak kaldırıldığında, nasıl hissedeceğini bilmiyor,' diye bitiyorlar.

Seacrest'in çalışma programı çoğu insan için gerçekten şaşırtıcı olurdu: Zamanını kıyılar arasında bölüştürüyordu. Canlı! ve İdol radyo programına ev sahipliği yaparken, Ryan Seacrest ile Canlı Yayında ve bir prodüksiyon şirketi işletiyor. Zaman geçtikçe yoğun iş yükünü azaltmaya karar vermesi tamamen mümkündür - ancak şimdilik Seacrest'in Los Angeles'a geri dönüşünü kalıcı kılmak istediği teorisini destekleyecek hiçbir kanıt yok. Seacrest'in batı kıyısında kök salmış olabileceğine dair söylentiler arasında ... Sayfa Altı bildirildi teoride 'gerçek olmadığı'. Prizin kaynağı, 'Gösteri kendi setlerinde prodüksiyonu yeniden başlatmanın güvenli olduğuna karar verdiğinde New York'a geri dönecek,' diye açıkladı.

Dedikoducu Polis şunu not etmelisin Bu söylentiyi çoktan çürütmüş durumdayız Seacrest, Ripa'ya katıldığından beri şaşırtıcı sayıda Canlı! Geçen ay National Enquirer hakkında benzer bir hikaye yayınladı Seacrest ayrılıyor Canlı! LA'ye geri dönmek sadece geçen ay. 'Tamamen dostane. Sözde bir 'içeriden', o düzmece makalede bulvar gazetesine verdiği demeçte, sadece farklı şeyler istiyorlar. Ama o zamanlar doğru değildi, çünkü şimdi doğru değil: o zamanın medya kişiliğine yakın, iddiaları 'aptalca' ve 'yanlış' diyerek reddeden bir kaynağa ulaştık.

Ancak bu söylenti aslında bundan çok daha ileri gitti: Temmuz 2017'de, Seacrest'in gösteriye katılmasından sadece birkaç ay sonra, Dedikoducu Polis başka vuruldu Enquirer hakkında hikaye Seacrest şovda yürüyor . Başka bir şüpheli kaynak, 'en iyi köpek' den gitmek zorunda kaldığı için 'sinirlendiğini' İdol Ripa için 'ikinci muz' a. Hikaye açıkça doğru değildi: Son söylentiler arasında, sunuculuğa dönmek için gösteriden ayrılacaktı Amerikan İdolü, 'Yakın zamanda hiçbir yere gitmeyeceğim' diye açıkladı. Üç yıl sonra hala burada.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.