Ryan Reynolds 2018'den beri hissesine sahip olduğu cin şirketi Aviation Gin, geçen hafta manşetlere çıktı. çok paraya satıldı . George Clooney ünlü bir büyük değişim yığını birkaç yıl önce, yardım ettiği tekila şirketi daha da fazla paraya satmaya başladığında. İçki işi yapan ünlüler çok popüler hale geldi, açıkçası, bu yüzden diğer yıldızların popüler libasyonlara hizmet ettiğine bir göz atalım.

Kitaplarından biriyle Bethanny Frankel.

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)goldie hawn kurt russell split

Bethenny Frankel

Orijinal oyuncu kadrosundan biri olmadan önce New York'un Gerçek Ev Kadınları , Bethenny Frankel zaten başarılı bir girişimciydi, 2003'te bir fırıncılık işine başladı ve daha sonra kısa ömürlü bir yarışmacı olarak rol aldı. Çırak: Martha Stewart . Pastacılık işi uzun sürmezken, bir sonraki girişimi , Sıska kız, bu gerçekten havalandı.

Skinnygirl bir dizi kitapla başladı ve çok geçmeden RHONY yıldız, Skinnygirl Margarita olarak adlandırılan bir dizi konserve margarita yarattı. Oradan, şirket büyüdü, daha fazla konserve kokteyl aroması ekleyerek sonunda 2011 yılında likör şirketi Beam Suntory'ye satıldı. 120 milyon dolar . Bu satışların çoğunda olduğu gibi, rakamlar genellikle özeldir ve bir dizi faktörün dahil olduğu açıkça görüldüğü için bir kişinin gerçekte ne kadar kazandığını tam olarak belirlemek zordur, ancak Frankel'in çok şey yaptığını söylemek güvenlidir.

Bir şişe Casamigos tekila.

(Keith Homan / Shutterstock.com)

George Clooney

George Clooney'nin tekila şirketi Casamigos Diageo'ya en az 700 milyon dolara sattığı zaman ne kadar kazandığını tahmin etmek biraz daha kolay. Hepsi söylendiğinde ve yapıldığında bu sayı 1 milyar dolara kadar çıkabilir. Clooney, Cindy Crawford’un kocası Rande Gerber ve emlak kralı Mike Meldman ile birlikte markanın üçte bir sahibi olarak, 333 milyon dolara varan kazanç .

Bu satış ve Clooney'nin on yıllardır Hollywood'da en çok kazanan oyunculardan biri olduğu gerçeği, muhtemelen dedikodu medyasının bu kadar hızlı olmasının nedeni olabilir. sahte hikayeler icat etmek George ve eşi Amal Clooney'i çevreleyen. Bir avukat olarak çalışması ve kazandığı para arasında, boşanmada çok fazla para olacaktı ve bu da, güveler gibi süpermarket gazetelerinin manşetlerini alevlere çekiyor gibi görünüyordu. Neyse ki, çift gayet iyi durumda. Dedikoducu Polis bildirdi onlarca kez .

Matt heiratete auf den ersten Blick
Dwayne

(DFree / Shutterstock.com)

Dwayne The Rock Johnson

Tekila, ünlülerin dahil olması için çok popüler bir ruh seçimi olduğunu kanıtladı. Clooney'e ek olarak, Sammy Hager, 90'ların sonlarında Cabo Wabo'yu kurduğunda ünlü tekilaya dönüşen ilk damıtıcıydı. Rita Ora'nın Próspero adında bir tekila var, Michael Jordan ve diğer NBA oyuncuları ve yöneticileri 2019'da Cincoro'yu başlattı. Dwayne 'The Rock' Johnson, Teremana'yı piyasaya sürdü. bu yılın başlarında .

Şimdi Dwayne Johnson, yalnızca birinci sınıf bir ruhu damıtmayı amaçlamakla kalmayıp aynı zamanda bunu sürdürülebilir bir şekilde gerçekleştiren bir şirketin kurucusu ve başkanıdır. Bu Johnson için sol saha dışında görünse de, unutmayın ki, bu, üniversitedeki futbol sahasında yaralanmaktan WWE saflarında ilerlemeye ve en yüksek maaşı almaya giden bir adam. sektördeki aktör . Kararlarını kendi sorumluluğunuzda sorgulayın.

https://www.instagram.com/p/CDx4x4eFBgz/

Diddy

Sektördeki ilk trend belirleyicilerden biri Sean Combs'tur. CÎROC Vodka'yı geliştirmek ve pazarlamak için içecek devi Diageo ile Combs ekibi. Bahsettiğimiz diğer markaların aksine, bu bağımsız bir işletme olarak değil, 50-50 arasında bir ortaklık olarak başladı. müzik yapımcısı ve ruh yapıcı. Combs, marka elçisi ve ana pazarlamacısı olarak hizmet veriyor ve 2007'deki lansmanından bu yana var.

Die erstaunlichen Rennsaisonen rangierten
Jay-Z

(s_bukley / Shutterstock.com)

Jay z

Diddy de likör oyunundaki tek rapçi değil. Jay-Z bir yatırımcı ve birden fazla markanın sahibi, özellikle de en kaliteli Ace of Spades şampanyasını üreten Armand de Brignac, hangi satın aldı 2014 yılında 200 dolar olarak bildirildi. Ayrıca Bacardi ile ortaklaşa Cognac D'Ussé'de hisseye sahip.

Diğer ticari girişimlerinden bazıları, NBA’deki Nets’teki pay sahipliği ve yayın hizmeti Tidal gibi daha fazla manşet alırken, Jay-Z aynı zamanda ünlü ruhu alanında da öncü oldu. Jay-Z'nin büyük bir nedeni bir milyarder , aslında.

Warum ist Ynw Melly eingesperrt?
Bir şişe Crystal Head votkası

(Shutterstock)

Ve Aykroyd

Komik adam Dan Aykroyd'un gece hayatına da düşkünlüğü vardır. 1992'de Aykroyd, Boston ve New Orleans'ta bulunan House of Blues gece kulüpleri zincirini kurdu. Bu işletme 2006 yılında LiveNation tarafından 350 milyon dolara satın alındı.

Defne üzerinde dinlenmek değil, Blues Kardeş Star, 2007 yılında ressam John Alexander ile birlikte Crystal Head Vodka'ya başladı. Aynı zamanda kendi ülkesi Kanada'da şarap imalathanelerine ve içki distribütörlüğüne sahiptir. Kurucu ortak Alexander tarafından tasarlanan farklı şişe şekli ve şişe başına yaklaşık 70 dolarlık yüksek fiyat etiketiyle Crystal Head, votka içenler arasında çok iyi bir üne sahip.

https://www.instagram.com/p/CA52uy4hEUN/

Bob Dylan

Bob Dylan, sınırsız miktarda enerjisi olan yaşlı bir ruhtur. O sözde oldu Asla Bitmeyen Tur Şimdi otuz yıldan fazla bir süredir ve geçen yılın sonlarında 1988'den beri 3.000 tur gösterisini oynadı. Yine de, Chicago dışındaki bir şirketle ortaklaşa Heaven's Door Rye'ı geliştirmek için bir şekilde zaman buldu. Şişe başına 77 $ 'dan, piyasadaki diğer oyuncular kadar ulaşılabilir olmayabilir, ancak Dylan gibi, sıkı bir sadık hayran kitlesine sahip.

Francis Ford Coppola Şaraphanesi

(David Greitzer / Shutterstock.com)

Francis Ford Coppola

1970'lerde Francis Ford Coppola, şimdiye kadar yapılmış en önemli ve en iyi üç filmin yönetmenliğini yaptı. Godfather Bölüm I ve II ve Kıyamet şimdi. Kazandığı parayla Godfather Coppola, Kaliforniya'nın Napa Vadisi'ne yerleşti ve doğal olarak bölgenin şarap işine dahil oldu.

Coppola, Niebaum-Coppola etiketi altında 40 yıldan fazla bir süredir şarap üretiyor ve o zamandan beri işi genişletti ve 90'ların ortalarında Inglenook adında bir başka şaraphane daha ekledi. Dikkat çekici bir şekilde, efsanevi yönetmen artık filmleriyle olduğu kadar şarabıyla da tanınıyor.

melissa mccarthy nach dem abnehmen

Diğer Ünlüler Her Zaman Dahil Ediliyor

Matthew McConaughey ne sersemlemiş ne de kafası karışmış durumda. işe geliyor veya viski. McConaughey, Wild Turkey için yıllardır atıcılık yapıyor ve 2016'da şirket ile Wild Turkey Longbranch'ın geliştirilmesine yardımcı oldu. UFC şampiyonu Conor McGregor'da, Uygun No. Oniki İrlandalı Viski adında bir İrlandalı Viski var.

Cameron Diaz, Post Malone gibi tüm insanlar arasında şarap işinde. Şehirde Seks star Sarah Jessica Parker tabii ki Martha Stewart gibi. Nick Jonas'ın tasarımcı John Varvatos ile bir tekila şirketi var. Şehirde Seks şap, Chris Noth'un da bir tekila markası var. Ülke yıldızı ve danışman Ses Luke Bryan, doğal olarak Two Lane birası satıyor.

Her şey nerede bitecek? Kim bilir ama bunlarda karantina zamanları , kesinlikle dahil olmak için daha kötü endüstriler var.