Blake Lively ve Ryan Reynolds bazı süperstar ebeveynler, ancak gelecek yıl dördüncü bir çocuğu karşılamayı planlıyorlar mı? Bir çıkışa göre çift, Ocak ayından önce duyuru yapmaya başlayacak. İşte bildiklerimiz.Ryan Reynolds Yeni Bir Bebek Hakkında 'Heyecanlı' mı?

TAMAM MI! çift ​​için yaklaşan 'Bebek No. 4' hakkında konuşuyor. Reynolds daha önce 'Baba kız olmayı seviyorum' derken ve Lively 'bir sürü çocuk tükürmek' istediğini söylerken, çıkış isimsiz bir kaynakla ikisinin de bir tane eklemek için 'heyecanlanacağını' doğruladı. ailelerine daha fazla üye. Özellikle canlı, “bir tane daha özlem duymaktır. Hamile olmayı seviyor ve Ryan her zaman başka bir kızın Amazon kadınlarından oluşan kabilesini tamamlamasını istediğini söyleyerek şaka yapıyor! 'İçeriden, planlamanın çoktan başladığı ve yıldızların 'bunu gerçekleştirmek için tüm durakları kaldırdığı' bildirildi. “Blake yılda belki bir film yapıyor, ama anne olmak onu tatmin eden şey. Daha önce hamile kalmakta hiç problem yaşamadı, bu yüzden yeni yıla kadar aileleri için bazı mutlu haberler almayı bekliyorlar. '

İşte Anlaşma

Burada bazı kabataslak teknikler var. Birincisi, Reynolds'un daha fazla çocuk sahibi olma fikrine 'heyecan duyduğu' kısım 2016 yorumundan geliyor kızlarını o kadar çok sevdiği hakkında şaka yaptı ki, dokuz tane olmasını diledi. Bu arada, Lively 'çocukların çöpü' dedi bir röportajda alıntı yapmak ile Marie Claire … 2014'te. Magazin gazetesi, çiftin alıntılarının tarihinden veya kaynaklarından bahsetmiyor, bunun yerine onları çıkış veya kaynaklara söylendiği gibi çerçevelendiriyor.Bu söylentinin yakın zamandaki herhangi bir şeye en yakın olduğu şey, geçen ay Ryan Reynolds'a şu soruyu sormuş olmasıdır: VE Çocuk muhabirleri, Mack Cohen, daha büyük bir pakete / aileye sahip olmak isteyip istemediğiyle ilgili. 'Oğlum, bence şu anda oldukça iyi bir beden,' Reynolds cevap verdi . 'Yemi takdir etmeme rağmen şu anda oldukça iyi bir beden olduğunu düşünüyorum, Mack!' Ailesinden olduğu gibi mükemmel bir şekilde memnun göründüğünü düşünürsek, 2020 Reynolds kelimesini yanıltıcı bir şekilde yarım on yıllık eski yorumlara göre alacağız.

Blake Lively ve Ryan Reynolds Söylentileri

Bir de mesele var TAMAM MI Süperstar çiftle ilgili geçmiş haberi. Geçen yıl 'kırıldı' ikilinin boşanmak üzere olduğu haberi sahte olduğu ortaya çıkan bir kapak hikayesinde. Aynı zaman zarfında, Blake Lively'nin aslında çok hüsrana uğradığını da savundu. kariyerini annelik için beklemeye almak zorunda kaldı , ki tabloid şimdi bahsetmeye bile zahmet etmiyor. Çıkış, yıllardır evlilik söz konusu olduğunda ters yüz etti ve hakkında makaleler yayınladı. birlikte nasıl bu kadar mutlular kavgaları hakkında yenilerini uydurmadan önce. Süre TAMAM MI! ikisinin birlikte geleceklerini dört gözle beklediğine karar verdi, ayrılıkları için çağrıda bulunmaya başlaması an meselesi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki GerçekJulia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.