Bir tabloid iddiaları Ryan Reynolds ve Blake Lively neredeyse boşandıktan sonra evliliklerini kurtardı. Hikaye uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre TAMAM MI! , çiftin evliliği bu yılın başlarında bazı ciddi hıçkırıklarla karşılaştı, ancak ilişkilerini kurtarmayı başardılar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, 'Bir süre orada işler oldukça sertleşti. Sürekli tartışıyorlardı ve arkadaşların boşanmanın eşiğine gelebileceklerinden endişelendikleri bir nokta vardı. 'Sözde kaynak şöyle devam ediyor: 'Kolay olmadı, ancak ikisi de ilişkileri üzerinde çalışmaya karar verdi. Ve dikkatli bir iç gözlemden ve derinlemesine düşündükten sonra, her şeyi tekrar düzeltmeyi başardılar. ' Sözde 'sorunların' neyi gerektirdiğine gelince, ihbarcı Reynolds'ın 'çok çalıştığını', Lively ise 'evde tek başına çocuklarla ilgilenerek' bırakıldığını ve bunun da 'birçok kavga' ile sonuçlandığını söylüyor.

melissa mccarthy wie hat man abgenommen

'İçeriden' Reynolds, karısıyla oturup 'içten içe' oturarak işleri yoluna koymayı başardığını ve bu sırada 'her zaman onu ve çocukları ilk sıraya koyacağına söz verdiğini' söylüyor. Görünüşte sahte olan kaynak, 'Aşk ilişkilerine geri döndü,' diyor ve çiftin üçüncü çocuğunun yaz boyunca doğumunun resmi olarak evliliklerini kurtardığını ekliyor.

Magazin dergisinin tüm önermesi temelsizdir. Yeni başlayanlar için, Reynolds söyledi İnsanlar Mayıs ayında o ve Lively asla aynı anda çalışmayın, böylece ailelerini bir arada tutabilirler. Oyuncu, 'Bir birim olarak çalışıyoruz' dedi. 'Çocuklar bizimle kalıyor ve aile bir arada kalıyor ve evin olduğu yer orası.' Reynolds ayrıca, bir proje üzerinde çalışmak için ne zaman seyahat etmek zorunda kalırsa, birlikte gidip çocukları yanlarında getirdiklerini belirtti. Canlı, kocası çalışırken çocuklara bakmak için asla “evde yalnız” bırakılmadı.

matthew mcconaughey miller lite kommerziell

Gerçekte, TAMAM MI! Nisan ayında iddia ettikten sonra sadece geri pedal çevirmeye çalışıyor Reynolds ve Lively boşanmaya gidiyorlardı. Los Angeles'ta yirmi yaşında bir kadınla aldattığı söylentiler üzerine. Bu 'söylentiler' temelsizdi ve derginin sayfalarından başka hiçbir yerde görünmedi. Bu hikayeyi çürütmenin yanı sıra, Dedikoducu Polis ayrıca Mart 2018'de gazeteyi yalan iddia ettiği için baskın yaptı Reynolds ve Lively 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı.'

Bu sahte makaleleri düzelttiğimizden beri Reynolds ve Lively üçüncü bir çocuğu karşıladılar. İkili ayrıca sık sık sosyal medyada birbirlerine sevgi dolu mesajlar gönderiyor. Hikayenin yanlış olduğunu kabul etmek yerine, TAMAM MI! eşlerin evliliklerini “kurtardıkları” konusunda ısrar ederek yüzlerini kurtarmaya çalışıyor. İlişki asla kurtarmaya ihtiyaç duymadı. Belki de tabloid, utançtan kaçınmak için daha fazla kurgu basmak yerine bir geri çekilme yapmalıdır.

Kaynaklar

  • McNiece, Mia. 'Ryan Reynolds, Blake Lively ile Aynı Zamanda Çalışmayacak:' Aile Bir Arada Kalıyor. 'People, 2 Mayıs 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Ryan Reynolds, Blake Lively Hile Yaptığı Dedikodular Üzerine Boşanmaya mı Başladı?' Dedikoducu Polis, 12 Nisan 2019.

    Cindy Crawford gegen Caitlyn Jenner
  • Shuster, Andrew. 'Ryan Reynolds, Blake Lively Living Ayrı Yaşıyor, Split mi Gidiyor?' Dedikoducu Polis, 30 Mart 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.