Are Ryan Reynolds ve Blake Lively gerçekten 'Cupid oynamak' Bradley Cooper ona bir kız arkadaş bulma çabası içinde mi? Yeni bir tabloid hikayesinin dayanak noktası budur. Dedikoducu Polis gerçeği öğrendi.

Göre TAMAM MI! Cooper, geçen yaz Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından aşk bölümünde göze çarpıyordu, bu yüzden Reynolds ve Lively yardım etmek için gönüllü oldular. Sözde içeriden biri dergiye, 'Bekar bir baba olmak zorlaşabilir, bu yüzden çıkmaya gelince fazla zaman harcamamış' dedi. 'Bundan kurtulması gerektiğini ilk itiraf eden o, bu yüzden oraya geri dönmeyi dört gözle bekliyor.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi Reynolds ve Lively'nin 'büyük bir mizah anlayışına sahip kendine güvenen bir kadın aradıklarını' ve aramalarını Hollywood ile sınırlamadıklarını söylüyor. Şüpheli habercisi, 'Blake ve Ryan, potansiyel olasılıkların bir listesini yapıyorlar' diye ekliyor. 'Bradley'le çok yakınlar - kızlarının birlikte oyun randevuları bile var - bu yüzden ona özel birini bulmaktan çok mutlular.'

Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynağa ulaştı, tabloid hikayesinin basitçe uydurma olduğunu bize anlattı. Cooper aslında Reynolds ve Lively ile yakın arkadaştır. . Kızları arasında oyun randevuları kurdukları da doğru. Ancak bu içeriden bilgi değildir. Ünlü ebeveyn üçlüsü kızlarıyla birlikte Ocak ayında New York'ta görüldü. Reynolds ve Lively'nin de çöpçatan oynamak için devreye girdiği fikri gerçek değil.

Derginin önermesi de orijinal değil. Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Sıcaklık hakkında benzer bir hikaye uydurmak için Cooper, Reynolds ve Lively'dan randevu ayarlamalarını istiyor. . O sırada belirttiğimiz gibi, Cooper filmi çekmekle meşguldü Kabus Sokağı Buffalo ve Toronto'da. O filmin prodüksiyonu koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Salgından bahsetmişken, bekar insanlar 'sosyal mesafenin' bir sonucu olarak bu günlerde pek flört etmiyor. Doğal olarak, dergi bunu hiç kabul etmiyor.

O esnada, TAMAM MI! yarattığı kurguyu takip edemez. Daha geçen hafta, tabloid bunu önerdi Cooper Katie Holmes'la çıkıyor olabilir . Dedikoducu Polis aktörün aşk hayatıyla ilgili bu son bölümde bahsedilmeyen bu senaryoyu çürüttü. Daha geçen ay, aynı çıkış ısrar etti Cooper eski kız arkadaşı Renee Zellweger ile tekrar birlikteydi. . Durum da böyle değildi ve o zamandan beri sahte hikaye tamamen kaldırıldı.

Kaynaklar

  • Johnson, Carly. 'Blake Lively ve kocası Ryan Reynolds, New York'ta Bradley Cooper’ın kızı Lea (2) ile öğleden sonra oyun buluşması için 5 yaşındaki kızları James ve 3 yaşındaki Inez'i tedavi ediyor.' The Daily Mail, 12 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Ryan Reynolds ve Blake'e Lively'den Aşkı Bulmasına Yardım Etmelerini mi İstiyor?' Dedikoducu Polis, 3 Mart 2020.

  • Greenwood, Marcia. 'Hayranlar, Bradley Cooper'ı Buffalo, New York'ta yeni Guillermo del Toro filmini çekerken görüyor.' USA Today, 27 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Katie Holmes’un Arkadaşları Bradley Cooper ile Çıktığını mı Sanıyor?' Dedikoducu Polis, 13 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Renée Zellweger Gizlice Yeniden Çıkıyor mu?' Dedikoducu Polis, 12 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.