Evlilik mi Blake Lively ve Ryan Reynolds açmak üzere mi? Bir tabloide göre Reynolds, eleştirmenlerin söyleyeceği şey yüzünden sekiz yıllık karısıyla çalışmaktan korkuyor. Dedikoducu Polis gerçek hikayeye sahip.Hollywood’un daha çekici ve eğlenceli çiftlerinin ününe sahip olan Reynolds ve Lively, filmdeki sözde 'özel kepçe' ye göre 'sefaletin' ortasında olabilirler. Yeni fikir . Reynolds’un kariyeri çiçek açarken Lively, kariyerini ailesi için beklemeye almaktan bıkmıştır. İsimsiz bir içeriden biri dergiye şunları söyledi: 'Ryan, ona yaklaşan romantik komedisinde kadın başrolü vermediğinde, her şey bir anda doruğa çıktı. Shotgun Düğün . 'Reynolds’un karısını seçmeme nedeni mi? 'Çift ilk olarak 2011 filminde birlikte çalıştı Yeşil Fener , 'Ve dergi, Reynolds'un' özgeçmişinde başka bir adamın olmasını istemediğini 'iddia ediyor. Reynolds yaptı çok sayıda şaka -de Yeşil Fener Masrafı Deadpool filmler. O gişe bombasından tamamen uzaklaştı ve tüm insanları, çocuklarının annesini suçlamıyor.

Rom-com seçimi Shotgun Düğün kasıtlı olanıdır. Canlı, daha önce gerilim ve gişe rekorları kıran filmler yapmıştı, bu yüzden bu romantik komedi onun üzüleceği tek film olacaktı. Hakkında çok az bilgi var Shotgun Düğün Ocak 2019'da Reynolds'un yıldız olmak ve üretmek . Tabloid, Reynolds'un yaklaşan projeleri arasında sadece en 'romantik' olanı seçmek istemedi, aynı zamanda kamuya açık bilgisi çok az olan bir projeyi de seçti.Burada Blake Lively’nin kariyerinin durumunu tartışmak için duralım, çünkü magazin gazetesi 'unutulmak istemiyor' ve 'işe geri dönmek için çaresiz' diyor. Film kariyeri, aktris gibi filmlerde istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam ederken oldukça iyi gidiyor. Basit Bir İyilik ve 2020'ler Ritim Bölümü . Bir sonraki filmi bir Netflix filmi başlıklı Magna Carta'da Karanlık Günler . İşini almak için kocasına ihtiyacı yok.

Dedikoducu Polis bu garip hikayenin doğru olmadığı kesin. Reynolds ve Lively kısa süre önce üçüncü bir çocuğu karşıladılar. Taylor Swift ortaya çıktı Betty, dünya için seçildi. Bu haftanın başlarında ikisi Instagram'da da komik bir paylaşım paylaştı. Reynolds 2010 filmi için kısa bir video yayınladı Gömülü ve Lively şakacı bir şekilde yanıt verdi 'Sanırım bu beni hamile bıraktı.' Reynolds buna şaka yolluyordu: “22 Temmuz'dan her zaman ortasına kadar ofis dışında olacağım. Yokluğumda acil yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen biriyle iletişime geçin. Kimse. Aksi takdirde, beklenmedik dönüşümü takiben mesajınıza en kısa sürede cevap vereceğim. Teşekkür ederim.'

https://www.instagram.com/p/CC9eTO3JFLe/?utm_source=ig_web_copy_linkDedikoducu Polis şimdiden mutlu çift hakkında birkaç boşanma söylentisini basmış durumda. 2017 yılında KB Reynolds ve Lively iddia etti bölünecek . 2019 yılında TAMAM MI! Dön boşanma haykırmak , olmasına rağmen Dedikoducu Polis daha sonra bu tabloid'i aradığı için evlilik 'mükemmel' sadece birkaç ay sonra. Lively ve Reynolds ayrılmıyorlar çünkü Reynolds özgeçmişinde parayı ödeyemiyor. Her iki kariyeri de yıpranmış Yeşil Fener ve eğer bu bir kariyere zarar vermediyse, o zaman hiçbir şey olmayacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.