2015'ten beri, reality TV hayranları VH1’lerde 9MAG personelini tanımaya başladı Black Ink Ekibi: Chicago . Ryan Henry Chi-town dövme dükkanının sahibi, serinin altı sezonu boyunca hayatını sergiledi. Ancak yayınlandığı süre boyunca, izleyiciler arasındaki onay oranı değişken oldu.Gösteriden önce hayatının ayrıntılarını öğrenin ve şu anda neler yaptığını öğrenin.Show 'Black Ink Crew' Ne Hakkında?

Orijinal VH1 serisi Siyah Mürekkep Ekibi Harlem, New York'ta siyahlara ait bir dövme dükkanı olan Black Ink'te günlük olayları takip eden bir gerçeklik programıdır. Prömiyerini 2013'te yaptı ve popülaritesi Chicago ve Compton'da iki spinoff şovu başlattı.

Black Ink Ekibi: Chicago Midwest kardeş şovunda, Chicago'nun Pilsen semtinde bir dövme dükkanı olan 9MAG'ın sahibi Ryan Henry rol alıyor. O ve ekibi, harika bir mürekkep ve sağlıklı bir dram dozu karışımıyla TV izleyicilerini eğlendiriyor. (Ünlü müşteriler de izleyicileri ekrana yapıştırır, ancak daha sonra daha fazlasını yapar.) Bu renkli Chicago'luların günlük yaşamlarında yaşananların bir örneği için, dizinin en çok izlenen kliplerinin bu montajına göz atın:hat sich Joel Olsteen scheiden lassen?

Ryan Henry Dramaya 'Black Ink Crew: Chicago' Getiriyor

33 yaşındaki Ryan Henry, on yıldan fazla bir süredir dövme yapıyor. Chicago sanatçısı, geleneksel Japon sanatı ve yaratıcı serbest tasarımlarda uzmanlaşmıştır. Dövme dükkanı 9MAG'ın konusu: Black Ink Ekibi: Chicago —Ama Henry daha önce gösterinin neredeyse gerçekleşmediğini itiraf etmişti.

Henry, 'Teklifi ilk aldığımda hayırdı' dedi. Kaynak 2019'da. 'Tamamen TV'de olmak istemedim.'sind Jennifer Aniston und Brad Pitt Dating

Ama memleketiyle duyduğu gurur onu yeniden düşündürmüş görünüyor. Benim olayım toplum içinde aptal gibi davranmak değil, diye devam etti. '' Hey, televizyonda olalım! 'Demek için TV yapmadım, bunu şehrim hakkında bildiklerinin farklı bir bölümünü göstermek ve ilişkilendirilebilir birçok şey vermek için yaptım.'

Şov, yıllar içinde gelişen 9MAG çalışanlarından oluşan geniş bir destekleyici kadroya sahip. Çalışanların hijinx'i izleyicileri memnun etmek için yeterli olsa da, mağazanın zaman zaman ünlü müşterileri de puanları yüksek tutuyor. Tarafından görünün Nicki Minaj 2018'de - bölüm iki milyon izleyicinin ilgisini çekti.

Henry kendini hırslı bir iş sahibi ve sadık bir baba olarak satıyor, ama aynı zamanda dolapta da bazı iskeletler var. Ekim 2017'de, en yakın arkadaşı Anthony Lindsey'nin eski ortağı ve bebek annesi Nina Marie ile yattığı ortaya çıktı. Daha da kötüsü Henry, oğullarının vaftiz babasıdır.

'Çok değer verdiğim insanları incittim,' Henry Instagram Live'da yayınlanan kamuya açık bir özürde söylendi . 'Kendime ve aileme saygısızlık ettim.'

Anthony'den özür diledim. Konuştuk ”diye ekledi. Bu olduktan sonra çok konuştuk. Biraz sonra anlarsın. '

Bu skandaldan önce bile, izleyiciler Henry hakkında karışık duygulara sahipti. Bir işadamı olarak acımasız ününden dolayı beğenilmiyordu. 2019 Sezon 5 finalinde, mevcut dükkanını kapattığını duyurdu ve üç personeli uyarmadan kovdu. Aslında, bir derlemeyi gerçekten garanti edecek kadar Henry tarafından kovulmalar yapıldı:

Tori Rechtschreibung und ihre Mutter

Henry’nin Rahmetli Kardeşi Hayallerinin peşinden gitmesi için Ona İlham Verdi

Henry ayrıca zaman zaman sempatik bir karakterdir. 9MAG'ın kız kardeşi Nova Henry'den ilham aldığını sık sık anlatır. Kendisi ve 10 aylık kızı (romantik bir ilişki içinde olduğu) eski avukatı tarafından öldürülmeden günler önce, kardeşini tutkusunu sürdürmesi için cesaretlendirdi.

Henry, kayıpla sonsuza kadar değişti. 2017'de uzun yazdı yürek burkan yazı Fredrick Goings'in doğum gününde, adam kız kardeşi ve yeğenini öldürmekle suçlandı.

Henry, ölümlerinin üzücü ayrıntılarını açıklamadan önce, “Hanımlar, bu hikayeyi hayatımın geri kalanında canlı tutuyorum çünkü hayatınızı kurtarabilir” diye yazdı. Belki Tanrınız Onu Affeder, Ben Bağışlamıyorum.

Ryan Büyük Bir Vücut Dönüşümü Yaptı

Görünüşe göre Ryan Henry son zamanlarda biraz zaman harcadı. Ocak 2021'de Instagram'dan önce ve sonra bir fotoğraf yayınladı, 'Hepsi de başkalarına İLK ONLAR İÇİN kendi değişikliklerini yapma konusunda ilham verme umuduyla!' Resim, onun şekil dışı bir fiziğinden parçalanmış bir fiziğe dönüştüğünü gösteriyor:

John Travolta noch in Scientology

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Ryan Henry (@ryanhenrytattoo) tarafından paylaşılan bir gönderi

Olup olmadığı konusunda hiçbir kelime yok Black Ink Ekibi: Chicago başka bir sezon için yenilenir. O zamana kadar, şovun hayranları Henry’nin 1,5 milyon takipçisine katılabilir. Instagram .