2019'da bir tabloid şunu iddia etti: Ryan Gosling ve Eva mendes buna son verecektik. Dedikoducu Polis o rapora bir göz atmaktır. İşte ortaya çıkardıklarımız.kaputtes Bild von Mila Kunis

İki yıl önce, Star Gosling ve Mendes'in kızları için birleşik bir cephe kurduğunu ancak uzun süredir ortaklarının “ sonunda kırılma noktasına ulaştı 'Ve bir bölünme kaçınılmazdı. Dergiye göre, ikisi arasındaki en büyük sorunlardan biri oyuncunun Claire Foy ile olan arkadaşlığıydı.İçeriden biri yayına şunları söyledi: “Eva, Ryan'ın birlikte çalıştığı her kadına karşı aşırı derecede sahiplenici ve kıskançtı, ama onun aklında, Claire'in ayrılığının zamanlaması gerçekten şüpheliydi. Bir keresinde Ryan, Claire'in ne kadar yetenekli olduğunu anlatıyordu ve Eva sinirlendi ve neler olup bittiğini öğrenmek istedi. ' Yarım yamalak kaynak, Gosling'in Mendes'e Foy ile dostane şartlarda olduğuna dair güvence vermeye çalıştığını ancak Mendes'in bunu satın almadığını açıkladı. 'Bundan sonra,' diye ekledi ihbarcı, 'etrafındaki iğnelerle yürümek zorunda kaldı. Ama Eva, Claire'in adının geçtiğini ne zaman duysa, kıskançlığı yeniden alevlendi. '

Yayın ayrıca, Gosling’in 2011 yılında çıkmaya başladığı Mendes ile başka bir çocuk sahibi olmayı reddetmesinin de ilişkilerinde bir sorun olduğunu ortaya çıkardı. “Eva bir tane daha ağrıyordu, ama ellerinin dolu olduğu konusunda ısrar ediyor. Eva, başka bir bebeğin onları bir arada tutacağını düşünüyor olabilir, ancak Ryan kıpırdamayacak ”dedi. Kaynak, Mendes'in büyük olasılıkla 'parasının, eşinin ve nafakasının, evinin, mobilyasının ve her şeyin peşinden gideceğini' ve ikisinin 'cehennem bir velayet savaşı' yaşayacağını, ancak ilişkilerinin 'onun kadar iyi olduğunu' iddia etti. bitti. 'Dedikoducu Polis Sahte raporu çıktığında bozdu ve yıllar sonra kararımız aynı kaldı. Derginin iddia ettiğine rağmen, Eva Mendes ve Ryan Gosling ayrılmadılar ve asla bölünmenin eşiğinde olmadılar. O sıralarda hikayeyi duruma yakın bir kaynaktan yayınladık. Kusursuz muhbirimiz bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence verdi. Kaynağımız doğruydu.

2020'de Mendes özel ilişkisi hakkında açıldı iki çocuğunun babasıyla ve Gosling'in filmdeki canlandırması için Altın Küre ödülünü adadığı anı hatırladı, La La Land . 'Kız kardeşim benim gelmem için çığlık atmaya başladığında ve ağladığında diğer odadaydım, bu yüzden geri sarıldık ve izledik ve çok güzel, gerçeküstü bir andı, özellikle Ryan'ın kardeşimin adını söylediğini duymak ailem için,' oyuncu ortaya çıktı.

Geçen yıl debunk yaptık Star Gosling’in ailesini iddia ettiği için Mendes ile 'bıkmıştı' . Dedikoducu Polis Daha sonra Mendes ve Gosling'i iddia ettiği için tabloid'i ortaya çıkardı kariyeri için kavga ediyordu . Bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, aslında çift hakkında yazdığı hiçbir şey doğru değil.Was ist mit Miranda Lambert und Blake passiert?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Steve Harvey’in NBC Revenge, FCC Şikayetleri ve Muhtemel Emeklilik

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell 'İğrenmiş' ve 'İhanet Edilmiş' Hissedin, Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeler?

die Wahrheit über Blake und Miranda

Michelle Obama Evliliği Kurtarmak İçin '1 Milyon Dolarlık Makyaj' mı Yapıyor?

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka