Ryan Gosling ve Eva mendes yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen AYRILMADI. Dedikoducu Polis yalnızca yanlış raporu düzeltebilir.

Çarşambanın yeni kapağı Star yanlış bir şekilde 'Eva ve Ryan Split!' Konunun ön cephesi, daha sonra 'Oscarlar öncesi patlama kavgası', 'çığlık atan maç' ile dalga geçiyor. Emma Stone ve çocukları için bir velayet savaşı. Basımın içinde bir başlık “Bitti!” Diye bağırıyor.'Ryan Gosling'in Emma Stone ile yakınlığı yüzünden kıskançlıkla tüketilen Eva Mendes, beş yıllık aşklarının fişini çekmeye hazır' diye yazıyor ve çiftin 'radarlarının altında bir' dönüm noktasında 'olduğunu söylüyor. romantik.' Özel olarak iddia edildiği üzere, '[Akademi Ödülleri] töreninden bir gün önce çift, Eva'nın Ryan’ın ödül şovuna katılma isteğini reddetmesinin ardından büyük bir kavgaya tutuştu. La La Land başrol oyuncusu Emma Stone! '

Yayına sözde 'içeriden' biri, 'Ryan çaresizce Eva'nın yanında olmasını istiyordu. Ocak ayında Altın Küre'yi kazandığında orada olmadığında ne kadar kötü göründüğünü ve onun için bahane uydurmaktan bıktığını söyledi. Ryan, kariyerinin en büyük gecesinde onu desteklemeyecekse, o zaman hiç yapmayacak mıydı? Eva endişelenmemesi gerektiğini geri çevirdi çünkü Emma onun için orada olacaktı. '

Blake Shelton Miranda Lambert Split

Çıkışın sözde kaynağı, 'Ryan evden fırladı ve arkadaşları o gece dönüp dönmediğinden emin değiller' diye devam ediyor. 'Ama şimdi, Eva istemek Onu geri. İlişkilerinden vazgeçmeye hazır. ' Hikayenin geri kalanı Gosling ve Stone’un 'sıkı bağları' ve Mendes’in 'çılgınca kıskançlık' iddialarıyla dolu. Hatta sözde ihbarda bulunan kişi, 'Çevrelerindeki bazıları onun zaten bir avukatla konuştuğuna ikna olmuş durumda' diyor.

Warum haben Taylor und Harry sich getrennt?

Doğal olarak bu durum, magazin gazetesinin, kapakta alay konusu edildiği gibi, 'çirkin' bir velayet savaşı olacağını önermesine yol açıyor. Hepsi çok dramatik. Ayrıca hepsi çok doğru değil. Gosling ve Mendes, Akademi Ödüllerini bir randevu gecesine dönüştürmeyi asla planlamadılar. Aslında, 2012 filmlerinin tanıtımını yaptıklarından beri birlikte kırmızı halıda değiller. Çamların ötesindeki yer .

Bu şeyler onlar için önemli değil. Bu aynı zamanda Gosling’in ikinci En İyi Erkek Oyuncu Oscar adaylığı oldu ve geçen seferki gibi kazanması beklenmiyordu, bu nedenle derginin buna 'kariyerinin en büyük gecesi' demesi samimiyetsiz. Uzun süreli meslektaşını çevreleyen tüm tartışmalara gelince, Dedikoducu Polis zaten haksız yere iddia eden hikayeleri bozdu Mendes, Gosling ve Stone’un arkadaşlığını kıskanıyor .

Bu sadece dedikodu medyası tarafından yaratılan sahte bir anlatının devamıdır ve 'bölünme', uydurma destanın en son gerçek dışı bükümüdür. Ama Gosling ve Mendes çok fazla birlikte kalıyor. Dedikoducu Polis münhasıran onaylar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.