Tabloid sayfalarında görmeniz muhtemel olan daha tuhaf aşk üçgenleri arasında şunlar vardır: Terri Irwin tutmaya çalışmak Russell Crowe uzakta Sharon Stone ? Bu hikayede çok sayıda düzmece iddia var ve Dedikoducu Polis hepsinin üstesinden gelmeye hazır.

Acı Tatlı Bir Başa Gelen Romantik Gerilim Yılları

Göre Yeni fikir Stone 'kıvılcımın hala orada olup olmadığını görmek' istiyor. Hızlı ve Ölü ortak yıldız. O film 1995'te çıktı, bu yüzden bu gerilimin yapımı onlarca yıldır. Irwin mutlu değil, çünkü 'Russell her zaman en mutlu, Hollywood'dan uzakta, Avustralya'daki mülkünde olduğu zaman.'Bu tabloid, Irwin ve Crowe'un eskiden bir eşya olduğunu iddia ediyor, ancak 'aralarındaki şeyler romantik bir şekilde soğudu.' Yine de Irwin, 'Sharon gibi bir seks bombasına bulaştığını' görmek istemiyor. Tabloid, Stone'un aslında oynadığı karakter olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Temel içgüdü . Burada üç büyük iddia sürüyor ve hepsi yanlış.

Crowe Stone'a Saygı Duyuyor Ama Çıkmıyorlar

Crowe geçtiğimiz günlerde Stone'a atıfta bulunduğu bir röportaj yaptı. onun bir film yıldızı olmasına yardım etmek . Onu içeri atan Stone'du Hızlı ve Ölü , diğer üreticilerin isteklerine karşı. Crowe, 'Bağlılığının gücü olmasaydı, bir Amerikan filmi çekmeden önce ne kadar zaman geçeceğini bilmiyorum' dedi. Açıkçası, burada oyunda büyük bir hayranlık ve saygı var, ancak romantizm ipucu yok.

Irwin ve Stone Arasında Hiçbir Yüzleşme Olmadı

Bu biraz yem ve anahtar makalesi, bir uzmanlık alanı Yeni fikir . Makalenin başlığı 'Terri, Sharon Stone'u' Russell'dan uzak durun 'diye uyarıyor. Makalenin kendisi, Stone ve Irwin arasında hiçbir etkileşimin olmadığını, sadece Irwin'in yardımcı yıldızların bir araya gelmesiyle ilgili 'kötü bir hisse sahip olduğunu' vurguluyor. Irwin'in 'yolunda durduğunu' söylese de, ikisi arasındaki herhangi bir kamusal veya özel yüzleşme hakkında daha fazla bilgi yok.

Bu Tabloid'den Diğer Yem ve Anahtarlar

Yeni fikir sürekli olarak kayıp vaatleri ve yanıltıcı kapakları olan makaleler yayınlamaktadır. Dedikoducu Polis geçenlerde iddiasıyla bozdu Meghan Markle tutuklanmıştı , ancak makale, tutuklanma isteğiyle ilgiliydi. İddia etti Kraliçe LA'ye inmişti ama makale Los Angeles'a bir gezi planlaması hakkındaydı. Tıpkı bu Avustralyalı aşk üçgeni gibi, bu hikayelerin ikisi de yem ve anahtarlardı ve doğru değildi.

Son olarak, Crowe ve Irwin Çıkmıyor

Dedikoducu Polis Temmuz ayında bu tabloidde ' Irwin kalbi kırılmıştı Crowe'un potansiyel olarak eski karısı Danielle Spencer'a dönmesi üzerine. Gibi Gibi Yeni fikir Spencer'ı Stone ile değiştirdi ve bir gün aradı. Irwin ve Crowe bir popüler tabloid eşleştirme ama Irwin, Steve’in ölümünden sonra kimseyle çıkmadı. Bu sözde aşk üçgenindeki her bağlantı bu tabloid tarafından üretildi ve tüm hikaye çirkin.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.