Goldie Hawn ve Kurt Russell 'Nin uzun süreli romantizmi, genellikle düzmece magazin hikayelerine konu olur. Dedikoducu Polis çift ​​hakkında birçok yanlış makaleyi basıyor. İşte birkaç yanlış söylenti.

mike & frank amerikanische picker

Geçtiğimiz Kasım, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! haksız yere iddia etmek için Hawn ve Russell birlikte 35 yılın ardından 'işi bırakıyor' diyorlardı . Çıkış, 'söylentilere konu olan olaylar' yüzünden sözde kavga eden ikisi arasında yıllarca gerginlik yaşandığını iddia etti. Gerçekte, her iki yıldızın da onlarca yıllık ilişkileri boyunca hile yaptığını gösteren hiçbir şey yok. Sahte hikaye ortaya çıkmadan sadece günler önce Hawn, Netflix filminin galasında Russell'a katıldı. Noel Günlükleri . Mutlu çift, çoğu çocuğu ve torunuyla birlikte kırmızı halıda poz verdi. Hawn ve Russell, geçen hafta Maui'de doğum gününü kutladılar.Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Star Geçen Kasım ayında yanlış bildirdiği için Hawn ve Russell ayrı hayatlar yaşıyorlardı ve bir bölünmeye yöneldi. Çift 35 yıldır evli değil ve magazin gazetesine göre aranjmanları artık işe yaramıyordu. Hikayede gerçek yoktu. Yayınlanmadan kısa bir süre önce Russell, hem “Live with Kelly and Ryan” hem de “The Graham Norton Show” da ayrı ayrı gösterimler sırasında Hawn'dan fışkırdı. Oyuncu ilişkisi hakkında, 'Muhteşemdi ve [ben] bunun kaderinde olduğuna inanamıyorum' dedi.

Eylül 2017'de, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer iddia eden bir kapak haberi yayınlamak için Hawn ve Russell ayrıldı . Gazeteci, çiftin “değişken” bir ilişkisi olduğunu iddia etti ve evlerini ayrı yaşam alanlarına bölmeye karar verdi. Oradan, dergi hem aktörü hem de oyuncuyu yıllar boyunca sadakatsiz olmakla suçladı, ancak asılsız iddiaları destekleyecek bir kanıtı yoktu. Makale anonim bir 'kaynaktan' gelen söylentilere dayanıyordu, ancak Hawn'ın temsilcisi kayıtta bize tamamen 'yanlış' olduğunu söyledi. Zaman, ikisinin hala çok fazla birlikte olduğunu kanıtladı.

mit wem ist shaq verheiratet

Ve 2017'nin başlarında, Dedikoducu Polis hakkında sahte bir RadarOnline hikayesini çürüttü Hawn ve Russell, Malibu'da 'çığlık atma maçına' giriyor . Paparazzilerin fotoğraflarından başka hiçbir şeye dayanmayan haberde, çiftin 'çirkin bir tartışma' yaşadığı ve aktrisin evinden 'kızgın' çıkmasına neden olduğu konusunda ısrar etti. Blog, çiftin sözde ne hakkında kavga ettiği hakkında sıfır ayrıntı verdi. Bunun nedeni olay olmamasıydı. Güvenilmez çıkış, aktrisin evinden ayrıldığı birkaç paparazzi fotoğrafını çekti ve etrafında olumsuz bir hikaye yaratmaya karar verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.