Brad Pitt , Leonardo Dicaprio ve Margot Robbie Yaklaşan filmi Bir Zamanlar Hollywood'da birçok yanlış tabloid hikayesine konu olmuştur. Dedikoducu Polis sete neyin düştüğü iddia edilenle ilgili birkaç sahte makaleyi çürüttü. Quentin Tarantino film. İşte beş yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Yanlış iddia ettiği için geçen Ekim Pitt ve DiCaprio film setinde kavga ediyorlardı . Gazeteci, Pitt'in “her sahneyi çalan ve Brad'i sinirlendiren” rol arkadaşı tarafından “tehdit edildiğini” hissettiğini iddia etti. Dergi ayrıca, ikisinin ortak hiçbir yanının olmadığını ve ateş etmedikleri zaman konuşmadıklarını iddia etti. Pitt’in sözcüsü hikayeyi sadece saçma olarak görmezden gelmekle kalmadı, aynı zamanda, iki yıldızın çekimlere ara verdiklerinde güldükleri fotoğraflar çıktı.Geçen Eylül, Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! Avustralya hakkında bir hikaye uydurmak için Robbie’nin kocası Tom Ackerley kimyası hakkında endişeleniyor Pitt ile film setinde. Dergi, Ackerley'in sette oyuncuya karısından “uzak durması” konusunda bir mesaj göndermek için göründüğünü iddia etti. Çıkışa göre, yönetmen yardımcısı Robbie'nin film çekmediği zamanlarda rol arkadaşı ile takılmasını da yasakladı. Sahte raporu çürütdükten kısa bir süre sonra Robbie bir röportajda belirtti. Taşımak Tarantino’nun yeni projesinde Pitt'le “zar zor sette” olduğu ve ikisinin birlikte pek fazla sahneye sahip olmadığı dergisi.

Ayrıca geçen Eylül, Dedikoducu Polis debunked a Avustralya Kadınlar Günü hakkında hikaye DiCaprio, sette Robbie'nin peşinde Bir Zamanlar Hollywood'da . İddia sahteydi. İki yıldız, üzerinde birlikte çalıştığımızdan beri arkadaş canlısı. Para Avcısı birkaç yıl önce ve oyuncu daha önce rol arkadaşını 'harika bir ağabey' olarak tanımlamıştı. Daha da önemlisi, DiCaprio, 2017'nin sonlarından beri model Camila Morrone ile ilişki içinde.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı geçen Temmuz DiCaprio, sette Robbie ile flört ettiği için Pitt'e seslendi . Sahte hikayedeki ilk sorun, Robbie’nin filmi çekmeye başladığı ilk gününün, makalenin yayınlanmasından sadece bir gün önce gerçekleşmiş olmasıydı. Pitt temsilcisi de oyuncuyla henüz çalışmaya başlamadığını doğruladı. Ve yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu daha sonra iki başrol oyuncusuyla sette fazla zaman geçirmediğini açıklayacaktı.

Ve geçen Nisan, üretimin başlamasından önce Bir Zamanlar Hollywood'da , Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB haksız yere iddia etmek için Robbie’nin kocası filme katılmasına izin vermedi çünkü onun Pitt ve DiCaprio ile birlikte çalışmasını istemiyordu. Makale, oyuncu hala sadece film için görüşürken ortaya çıktı, ancak temelsiz olduğu ortaya çıktı. Robbie'ye yakın bir kaynak, kocasının kariyerini “çok desteklediği” ve birkaç hafta sonra resmi olarak oyuncu kadrosuna katılmak için imza attığı konusunda bize güvence vermişti. Bir Zamanlar Hollywood'da .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.