Rosie O'Donnell’ın çocuklar o kadar hızlı büyüyor ki, kimseye kamçılamak yeterli. O'Donnell’in kızlarından Vivienne kısa süre önce 18 yaşına girdi ve elbette komedyen bunu kutlamak için sosyal medyaya gitti. -Den temiz Instagram gönderisi O’Donnell'in gururlu bir anne olduğunu çocuğunun doğum gününü haykırıyor.Rosie O'Donnell’in Doğum Günü Kızı

Rosie O’Donnell, Vivienne Rose O'Donnell veya Vivi'yi 2002'de o zamanlar karısı olan Kelli Carpenter'la (ikisi 2007'de ayrıldı) karşıladı. Anneleri ayrılsa da, her iki kadın da sarışın gence dokunaklı haraçlar yayınladı. O’Donnell’ın mesajı hızlı ve isabetli oldu, komedyen Instagram slayt gösterisine altyazı koydu,nasıl oldu - kız vivi 18 yaşında! doğum günün kutlu olsun tatlı komik akıllı u - annen olduğum için çok şanslıyım ...

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Rosie O'Donnell (@rosie) tarafından paylaşılan bir yayınVivi'nin Daha Tatlı Resimleri

O’Donnell, kızının büyük gününü kutlamaktan açıkça bitmemişti ve Vivi'nin kapüşonlu küçük, sevimli bir köpek yavrusu sarkarken kapşonlu ikinci bir fotoğrafını yayınladı.

Chris Hemsworth und Jason Momoa

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Rosie O'Donnell (@rosie) tarafından paylaşılan bir yayınCarpenter ayrıca Vivi'ye dokunaklı bir doğum günü hediyesi olarak şunları yazdı: 'Mutlu 18. Doğum Günü Vivi! Olduğunuz güçlü, kibar, zeki ve maceracı genç kadınla daha fazla gurur duyamazdım. ' Resmen bir yetişkin olduğu için gence verdiği mesaj genç bayan için tavsiyelerle doluydu.

Haben Chip und Joanna ihr Baby bekommen?

Sen dokunduğun her insanın hayatında bir ışık ışınısın. İlerledikçe şaşırtıcı şeyler elde edeceğinizi biliyorum, ancak engeller olmadan değil. Ancak bunlar sizi yalnızca daha güçlü ve daha akıllı hale getirecek.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kelli Carpenter (@ kcarpenter123) tarafından paylaşılan bir gönderi

Vivi’nin geleceği, ona bakan bu kadar şefkatli iki kadınla gerçekten parlak görünüyor. Hayatında bu kadar çok rol model ve başarılı kadın varken, geleceği nasıl olabilir ki?

Haben sich Faith Hill und Tim Mcgraw scheiden lassen?

Gossip Cop'dan Daha Fazla Yeni

Drew Scott, İkiz Jonathan'ı Düğün 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel?

Kelly Clarkson Sunağa Koşuyor, Prens Charles Limbo'da ve Daha Fazla Günlük Dedikodu Yapıyor

Katie Holmes Gizlice Evli ve Emilio Vitolo ile Konuşan Bebekler?

Brad Pitt’in Poposu Çok Fazla Fast Food'dan Sarkıyor mu?

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?