Are Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley sözde partisine ilişkin ilişki sorunları mı yaşıyor? Gazetelerden birinin söylediği şey bu. Dedikoducu Polis düz kayıt yapabilir.

'Rosie ve Jason On The Rocks' en son bir manşet okuyor Yaşam tarzı . Dergi, Statham’ın bir çocuğunu paylaştığı uzun süredir partnerinin onu Los Angeles’ın Sunset Strip üzerindeki evini satmaya zorladığını iddia ediyor. Çift, küçük oğullarıyla Beverly Hills'te yaşıyor ve dergiye göre, nişanlısının 'kötü çocuk günlerinin geride kaldığını' kanıtlamak için 'erkek mağarasından' kurtulmasını istedi.Sözde bir kaynak dergiye, iki kişinin 'gece geç saatlerde dışarıda büyük bir çöküş yaşadığını' söyledi ve ekliyor, 'Rosie, Jason'ın erkek arkadaşlarıyla geç saatlere kadar çıkmasından sıkılıyor ve bıkıyor. Özellikle artık bir oğulları olduktan sonra bunların kötü bir etkisi olduğunu düşünüyor. ' Bilinmeyen içeriğe göre Statham, 'mükemmel ortak olmak için daha fazla çaba göstermeye çalıştığı' için evini satmayı kabul etti.

Magazin raporu sahtedir. Statham aslında Sunset Strip'in üzerindeki evini satıyor ama Huntington-Whiteley talep ettiği için değil. Göre Çeşitlilik aksiyon yıldızı, evi satarak 4 milyon dolar kar elde etmeyi planlıyor, bu da onu listelemesinin daha muhtemel nedeni. Yine de Dedikoducu Polis Hikayeyi Huntington-Whiteley’in temsilcisinin yayınladığı ve bize bunun 'çılgınca' olduğunu söyledi. Süper modelin sözcüsü ekliyor: 'Dünyamız bir salgın yaşarken bu tür şeyleri bildirdiklerine bile inanamıyorum.' Katılıyoruz ama maalesef buna da inanabiliriz.

Belirtilmelidir, Yaşam tarzı Hikayesi, kardeş yayınıyla neredeyse aynı olan bir makalenin güncellenmiş bir sürümüdür. TAMAM MI! , Kasım ayında yayınlandı. O zamanlar Statham, Malibu'da sahibi olduğu bir sahil evini satmıştı. Dergi bunu yanlış bildirdi Huntington-Whiteley onu evi satmaya zorladı çünkü onu 'parti yeri olarak kullanıyordu.' Tanıdık geliyor mu? Statham bir mülkü her boşalttığında, magazin dergileri bu aynı gerçek dışı önermeyi gerçekten geri dönüştürmeyi planlıyor mu?

Was ist mit Barbara Streisand passiert?

Bu aynı zamanda ilk kez olmayacak Yaşam tarzı çift ​​arasında bir sürtüşme yaratmaya çalıştı. 2018 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Statham ve Huntington-Whiteley 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı.' O sahte makaleyi çürüttüğümüzden beri güçleniyorlar. Aslında, oyuncu ve model şu anda kendi kendini izole ediyor Koronavirüs kapanması sırasında oğulları Beverly Hills'teki evlerinde.

Kaynaklar

  • Megan Senior, Rosie Huntington-Whiteley Sözcüsü. 26 Mart 2020.

  • David, Mark. 'Jason Statham, Sunset Strip Mimari Başyapıtının Satışını İstiyor.' Çeşit, 12 Mart 2020.

  • Scott, Hugh. 'Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham'ı' Parti Tabağı 'nı Satmaya mı Zorluyor?' Gossip Cop, 6 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jason Statham, Rosie Huntington-Whiteley Ayrı Yaşıyor mu?' Dedikoducu Polis, 25 Nisan 2018.

  • Juneau, Jen. 'Rosie Huntington-Whiteley, Coronavirus Kilitlenmesi Sırasında Oğlunu' Eğlendirmenin 'Bir' Zorluk 'Olduğunu Söyledi.' İnsanlar, 26 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.