Are Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham evlenmek? Yeni bir rapor, bir Yılbaşı düğünü için 'tarihi belirlediklerini' iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

TAMAM MI! Avustralya Çiftin 'ilişkileriyle ilgili ayrıntılar söz konusu olduğunda en açıklayıcı' olmasa da, bu ayın başlarında Statham’ın son filminin galasında 'mutlu bir şekilde mutlu olduklarını' öne sürerek makalesine başlıyor. Meg . 'Ve bunun uzun zamandır beklenen düğünleriyle bir ilgisi var,' diyen tabloid, 'Yılbaşı gecesini bir patlama ile çalacaklarını' iddia ediyor. Özellikle Statham ve Huntington-Whiteley'in '31 Aralık'ta Hollywood Hills malikanelerinde yaklaşan nikahlarını kilitledikleri' iddia ediliyor.Dergi, bu iddiaları ilk kez bir haberde iddia eden Katie Hind'a dayandırıyor. Pazar Günü Posta yaklaşık bir hafta önce Statham ve Huntington-Whiteley, Yılbaşı Gecesi düğün partisi düzenlemeye hazırlandı . 'Geçen yıl evlenmeyi planlamışlardı, ancak oğulları Jack'in doğumuna kadar beklemeye karar vermişlerdi, ancak şimdi kaynaklarım, düğün davetiyelerinin kısa bir süre içinde gönderileceğini söylüyor.'

Yayın, Hind’in iddialarını doğrulamadan yeniden gündeme getirdi ve Huntington-Whiteley'i 'gelin adayı' olarak kabul etti. Ve yayında 'Çok sevgiyle harika bir kişisel hayatım var' derken, okuyuculara bu ifadenin yaklaşık beş aylık olduğu söylenmedi. Huntington-Whiteley, modelleme kariyerini annelikle dengelemeyi tartışırken yorum yaptı için Harper’s Bazaar Arabia Kapak hikayesi. Parçada düğümü bağlamayla ilgili hiçbir şey söylemedi.

Şimdi bir Huntington-Whiteley temsilcisi özel olarak şunu söylüyor: Dedikoducu Polis Yılbaşı gecesi düğün iddialarının 'yanlış' olduğunu. Ve koridordan geçip geçmediklerinden bağımsız olarak, çift açıkça birbirine bağlı. Sözü geçen film galasını kutlamak için, Huntington-Whiteley Instagram'da kendisi ve Statham'ın fotoğraflarını yayınladı 'ömür boyu sür ya da öl' diyorlardı.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis ilişki çekişmelerinin tabloid masallarını bozdu Nisan içinde, Yaşam tarzı iddia edildi Statham ve Huntington-Whiteley ayrı hayatlar yaşıyorlardı ve Haziran ayında, derginin kardeş çıkışı Temasta tartışan bir hikaye sattı Huntington-Whiteley ve Statham birlikte 'mutsuzdu' . Instagram'daki son sevgi gösterileri, hatalarımızın doğru olduğunu gösteriyor. Şimdi bir düğün hakkındaki bu son hikaye yelpazenin diğer ucunda, ama daha doğru değil. Açıkçası, gerçek ortada yatıyor: Çift mutlu bir şekilde hala birlikteler, ancak 2018'in son gecesini evlenerek geçirmeyecekler.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.